fot. GG League/Maciej Kołek

stark i Luz pozbawieni miejsca w FACEIT Pro League

Były reprezentant x-kom teamu, Krzysztof „stark” Lewandrowski, został zdegradowany do FACEIT Pro League-Challenger. Podobnie postąpiono z Maciejem „Luzem” Bugajem, czyli byłym podopiecznym PRIDE. Jednym z czynników, które mogły zadecydować o takim ruchu ze strony organizatorów ligi, ma być głosowanie przeprowadzone wśród europejskiej społeczności.

Do grona zdegradowanych graczy należy również pozostający bez pracodawcy Denis „seized” Kostin. W mediach społecznościowych stark przyznał, że aktualnie nie zasługuje na rywalizowanie z najlepszymi zawodnikami na świecie. 19-latek ma nadzieję na to, że na zapleczu FPL-a odbuduje pewność siebie i wróci do elitarnych rozgrywek jako lepszy zawodnik.

Milos „Mikey” Nedeljkovic zapewnia, że już w najbliższej przyszłości dojdzie do kolejnych degradacji. Będą one zależały od aktywności danego gracza na profesjonalnej scenie oraz w samej lidze. Warto dodać, że pięciu strzelców otrzymało ostatnią szansę na poprawę swojego zachowania lub indywidualnej dyspozycji. Wśród nich znajdziemy m.in Dana „apEXa” Madesclaire’a z Teamu Vitality.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
RAMZES666

Virtus.pro i Vici Gaming w finale drabinki wygranych ESL One Hamburg

Za nami trzeci dzień rywalizacji w ramach ESL One Hamburg 2018. Dzisiaj zostały rozegrane pozostałe mecze fazy grupowej oraz pierwsza runda drabinki w...