Nisha
fot. ESL

Team Secret w finale ESL One Hamburg po wygranej z Virtus.pro!

Już tylko jedno zwycięstwo dzieli Michała „Nishę” Jankowskiego i jego Team Secret od tytułu mistrza ESL One Hamburg. Zespół naszego rodaka zrewanżował się Virtus.pro za porażkę w meczu pierwszej rundy drabinki wygranych i jeszcze dzisiaj podejmie Vici Gaming w wielkim finale turnieju.

Virtus.pro 0:2 Team Secret
Finał drabinki przegranych

Po pierwszym meczu tych formacji na ESL One Hamburg mogliśmy się spodziewać zaciętej batalii. Jednak tym razem Team Secret był wyraźnie lepszy i po dwóch dość szybkich potyczkach udało mu się sięgnąć po zwycięstwo. Choć w pierwszym starciu Virtus.pro zdołało jeszcze podjąć walkę, to nie udało mu się wysunąć na wyraźne prowadzenie i serię otworzyło Secret. Druga potyczka okazała się być tylko formalnością. Świetny występ Yeika „MidOne’a” Nai Zhenga na Phantom Lancerze w dużej mierze przyczynił się do błyskawicznej wygranej jego formacji. Już w 22. minucie po utracie trzech zawodników bez możliwości buybacku rosyjsko-ukraińska piątka oddała zwycięstwo rywalom.

Wielki finał ESL One Hamburg rozpocznie się już wkrótce. Zwycięzca meczu Team Secret z Vici Gaming wróci do domu bogatszy o 125 tysięcy dolarów. Dla wicemistrza zawodów pozostanie 65 tysięcy. Ostatni mecz tego turnieju możecie obejrzeć z polskim komentarzem w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Maraton Kinguin, gra również PACT

Listopad będzie niezwykle pracowitym miesiącem dla reprezentantów Teamu Kinguin. Pingwiny wystąpią bowiem aż na trzech turniejach lanowych, przez co n...