fot. ESL/Bart Oerbekke

MidOne uhonorowany tytułem Mercedes-Benz MVP ESL One Hamburg

Wczoraj został rozegrany wielki finał ESL One Hamburg 2018. Po zaciętej serii Bo5 po zwycięstwo sięgnął Team Secret z Michałem „Nishą” Jankowskim w składzie. Zespół naszego rodaka pokonał Vici Gaming 3:2 i wygrał drugi już turniej od sformowania nowej piątki pod banderą Secret. Razem z tytułem mistrza Nisha i spółka zainkasowali 125 tysięcy dolarów.

Oprócz nagrody pieniężnej Yeik „MidOne” Nai Zheng może pochwalić się jeszcze jedną zdobyczą. Malezyjczyk został uhonorowany tytułem MVP tego turnieju, a razem z nim zawodnik Teamu Secret otrzyma samochód marki Mercedes-Benz o wartości 50 tysięcy euro.

Co ciekawe, dotychczasowe turnieje ESL One, w których przyznawany był tytuł Mercedes-Benz MVP wygrywali zawodnicy Virtus.pro i to właśnie do trójki podopiecznych rosyjsko-ukraińskiej formacji powędrowały nowe samochody niemieckiego producenta. Nagrody te otrzymali dotychczas Alexei „Solo” Berezin, Vladimir „RodjER” Nikogosyan oraz Vladimir „No[o]ne” Minenko.

Już wkrótce Team Secret stanie do walki o pierwsze punkty w tym sezonie Dota Pro Circuit. 9 listopada startuje bowiem The Kuala Lumpur Major, czyli pierwszy turniej najwyższej rangi w sezonie 2018/2019. W zawodach oprócz zespołu naszego rodaka do walki staną pozostałe formacje z podium ESL One Hamburg – Vici Gaming oraz Virtus.pro.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Crystallize

Startuje CORSAIR DreamLeague Season 10. Zwycięzca zagra na The Kuala Lumpur Major

Zaledwie wczoraj zakończyły się zmagania ESL One Hamburg 2018, a już dzisiaj będziemy mogli ponownie śledzić poczynania jednych z najlepszych drużyn D...