Crystallize
fot. ESL

Startuje CORSAIR DreamLeague Season 10. Zwycięzca zagra na The Kuala Lumpur Major

Zaledwie wczoraj zakończyły się zmagania ESL One Hamburg 2018, a już dzisiaj będziemy mogli ponownie śledzić poczynania jednych z najlepszych drużyn Dota 2. O godzinie 10:30 rozpocznie się pierwszy Minor Dota Pro Circuit 2018/2019, czyli CORSAIR DreamLeague Season 10. W turnieju weźmie udział osiem formacji, a w stawce oprócz nagrody pieniężnej i punktów DPC jest również awans na The Kuala Lumpur Major, czyli pierwszego Majora tego sezonu.

W gronie drużyn, które dzisiaj rozpoczną walkę w DreamLeague możemy znaleźć znane nazwy, jak compLexity Gaming czy Natus Vincere. Pierwsza z wymienionych formacji jeszcze w piątek miała szansę na mistrzostwo ESL One Hamburg, lecz po przegranej z Evil Geniuses pożegnała się z zawodami. Dla Na`Vi z kolei ten turniej będzie pierwszym lanowym sprawdzianem po gruntownych zmianach w składzie. Oprócz tych dwóch drużyn o mistrzostwo i awans na pierwszego Majora w tym sezonie powalczą m.in. The Final Tribe, Infamous, Vega Squadron oraz Royal Never Give Up.

Turniej zostanie rozegrany w dwóch etapach. Pierwszym z nich będzie faza grupowa – ośmioro uczestników powalczy o awans z dwóch zbiorów, w których zostanie zastosowany format GSL, czyli popularna drabinka podwójnej eliminacji dla czterech drużyn. Dwie najlepsze formacje z każdej z grup awansują do drabinki wygranych fazy pucharowej, zaś pozostałe trafią do drabinki przegranych. Wszystkie mecze poza wielkim finałem zostaną rozegrane w formacie Bo3, natomiast mecz o mistrzostwo odbędzie się w trybie do trzech zwycięstw.

Tak prezentuje się harmonogram pierwszego dnia rywalizacji:

Poniedziałek, 29 października
10:30 compLexity Gaming vs Infamous Bo3
13:30 Vega Squadron vs Natus Vincere Bo3
16:30 The Final Tribe vs Royal Never Give Up Bo3
19:30 ROOONS vs Tigers Bo3

Transmisja z CORSAIR DreamLeague Season 10 będzie dostępna na oficjalnym kanale zawodów. Po więcej informacji dotyczących pierwszego Minora tego sezonu zapraszamy na stronę internetową turnieju.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PACT i Virtus.pro podejmą ENCE w ESEA Mountain Dew League

Przed Virtus.pro i PACT kolejne mecze w europejskiej dywizji 29. sezonu ESEA Mountain Dew League. Jak dotychczas obie polskie formacje radziły sobie n...