fot. Kuba Jędryka

mepson poza Codewise Unicorns

Przesunięty we wrześniu na ławkę rezerwowych Codewise Unicorns Alan „mepson” Ciszewski definitywnie pożegnał się ze wspomnianą wcześniej organizacją. Jego miejsce w drużynie od pewnego czasu zajmował Eryk „leman” Kocęba. Organizacja doceniła wkład Ciszewskiego w rozwój drużyny i mocno kibicuje mu w dalszej karierze.

mepson występował w barwach Codewise od samego początku istnienia tej organizacji, czyli września ubiegłego roku. W poprzednim tygodniu pozostała czwórka wzmocniona o lemana rywalizowała w otwartych kwalifikacjach do DreamHack Open Winter 2018, gdzie dopiero w ćwierćfinale uległa Red Reserve. Do największych osiągnięć 22-latka pod banderą Jednorożców możemy zaliczyć trzecie miejsce w ramach finałów 3. sezonu Polskiej Ligi Esportowej czy drugie miejsce na Ecenter Copernicup 2018. W ostatnim czasie mepson pojawił się na Zgorzelec Games Week, gdzie odniósł końcowe zwycięstwo w mixowym składzie m.in. z Temmym „Sorenem” Tudevem na pokładzie.

 Skład Codewise Unicorns prezentuje się następująco:

  • Damian „Falon” Tworek
  • Szymon „Crityourface” Pluta
  • Łukasz „azziz” Kałkowski
  • Mateusz „Morfan” Świętochowski
  • Eryk „leman” Kocęba
  • Damian „MdN” Kisielewski – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ORDER zagra na finałach lanowych ESL Pro League 8

Lista uczestników finałów lanowych 8. sezonu ESL Pro League powoli się zapełnia. Dziś przepustkę do Odense zapewniło sobie bowiem ORDER, które okazało...