fot. DreamHack

CORSAIR DreamLeague Season 11 trzecim Majorem trwającego sezonu Dota Pro Circuit

Już dziś zakończone zostaną pierwsze lanowe zawody sezonu Dota Pro Circuit 2018/2019. W walce o zwycięstwo na CORSAIR DreamLeague Season 10 oraz awans na The Kuala Lumpur Major wciąż liczą się Tigers, Natus Vincere oraz Royal Never Give Up. Zespoły te być może już wiosną powrócą do Sztokholmu, bowiem DreamHack poinformował, iż w połowie marca zorganizuje turniej o randze Majora.

W CORSAIR DreamLeague Season 11 udział weźmie łącznie szesnaście drużyn, które rozdysponują między sobą okrągły milion dolarów oraz 15 tysięcy punktów DPC. Zgodnie z obowiązującym regulaminem zdecydowaną większość uczestników szwedzkich rozgrywek wyłonią regionalne internetowe kwalifikacje. Ostatnie wolne miejsce trafi natomiast do zwycięzcy Minora, który zostanie rozegrany na kilka dni przed głównym wydarzeniem.

Jedenasta odsłona DreamLeague odbędzie się między 14 a 24 marca. Ostatnie trzy dni imprezy na żywo śledzić będą mogli kibice z całego świata, którzy zgromadzą się w hali Annexet mogącej pomieścić około 4 tysiące widzów.

Przypomnijmy, iż już w najbliższy piątek w Kuala Lumpur rozpocznie się pierwszy Major trwającej edycji DPC, podczas którego w akcji zobaczymy między innymi Team Secret Michała „Nishy” Jankowskiego. Zespół Polaka niedawno triumfował na ESL One Hamburg 2018 i z pewnością będzie chciał powtórzyć ten sukces na azjatyckiej ziemi. Lokalizacja drugiego Majora obecnego sezonu DPC nie jest jeszcze znana, jednak zmagania te przeprowadzone zostaną pod koniec stycznia.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

BIG, NRG czy OpTic? W nocy poznamy zwycięzcę cs_summit 3

Rozpoczęte jeszcze w czwartek zawody cs_summit 3 dziś dobiegną końca. Na amerykańskiej imprezie pozostał już tylko trzy ekipy, w tym reprezentujące go...