fot. SKGCL

Znamy wszystkich uczestników zamkniętych kwalifikacji do Minora z Ameryki Południowej

Kwalifikacje do Intel Extreme Masters 2019 w Katowicach nabierają rozpędu. W kolejnych regionach świata co rusz poznajemy uczestników zamkniętych kwalifikacji do Minorów. Wczorajsze starcia wyłoniły komplet uczestników tej fazy kwalifikacji w Ameryce Południowej. Drugą odsłonę otwartej rywalizacji o miejsce na drodze do Minora z sukcesem przebrnęły Evilvice Esports oraz YeaH Gaming. Tym samym obie ekipy zamknęły listę drużyn przystępujących do tego etapu.

Evilvice to 227. piątka ostatniego notowania HLTV. Złożona z samych Chilijczyków formacja pokonała wcześniej wyżej rozstawionych Brazylijczyków z DATONA Gaming, a w decydującym starciu nie dała szans Bragantino e-Sports. Awans do zamkniętych kwalifikacji do Minora to największy sukces w historii organizacji. Trochę więcej doświadczenia międzynarodowego ma z kolei YeaH. Jeszcze w maju tego roku przedstawiciele tej organizacji rywalizowali w ESEA Global Challenge, gdzie w ostatecznym rozrachunku zajęli ostatnie miejsce w grupie. Brazylijska formacja od tego czasu przeszła jednak gruntowne zmiany, czego dowodem jest całkowicie nowy skład dywizji CS:GO. Zatrudniona na początku września piątka graczy spełniła pokładane w niej nadzieje, przechodząc przez trudną drogę do zamkniętych kwalifikacji.

Lista uczestników zamkniętych eliminacji do Minora w Ameryce Południowej prezentuje się następująco:

Evilvice Esports INTZ eSports Imperial e-Sports Isurus Gaming
Sharks Esports Team Wild W7M Gaming YeaH Gaming

Awans do amerykańskiego Minora wywalczą dwie najlepsze ekipy z tego etapu kwalifikacji. Zamknięte kwalifikacje potrwają dwa dni – od 17 do 18 listopada. Stawkę uczestników Minora za oceanem uzupełni sześć drużyn z Ameryki Północnej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
behave

behave: Chciałbym przeprosić za wszystkie złe rzeczy, z których większość osób mnie kojarzy

Wczorajsza informacja o zakontraktowaniu Marcina "behave'a" Pawlaka przez Illuminar Gaming wywołała sporo kontrowersji. Oczywiście nie dlatego, że now...