The Chongqing Major
fot. Starladder

Drugi Major w tym sezonie DPC zawita do Chongqing

Pierwszy Major sezonu 2018/2019 jeszcze się nie rozpoczął, a my już znamy lokacje dwóch kolejny największych turniejów Dota 2. Wczoraj informowaliśmy, iż trzeci Major tego sezonu DPC zostanie rozegrany w Sztokholmie. Dzisiaj z kolei został ogłoszony organizator oraz miejsce drugiego Majora. O nagrody z puli miliona dolarów i piętnastu tysięcy punktów DPC najlepsze drużyny zagrają w chińskim Chongqing, a zawody zorganizuje StarLadder oraz ImbaTV.

The Chongqing Major zostanie rozegrany 19-27 stycznia. Piętnastu z szesnastu uczestników wyłonią regionalne kwalifikacje, zaś ostatnie miejsce zdobędzie triumfator The Bucharest Minor, który poprzedzi zmagania w Chongqing. Kwalifikacje regionalne zostaną rozegrane w dniach 25-30 listopada, a szczegóły ich dotyczące poznamy w najbliższej przyszłości.

Razem z ogłoszeniem daty i lokacji drugiego Majora organizatorzy poinformowali, iż w rozpoczętym już sezonie Dota Pro Circuit oprócz zmagań w Chongqing zorganizuje również dwa turnieje rangi Minor. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak dokładnie które.

Więcej informacji dotyczących drugiego Majora tego sezonu DPC znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami trzeci sezon T-Mobile Ligi Akademickiej!

Już dziś wieczorem startuje trzeci sezon T-Mobile Ligi Akademickiej. W najbliższym czasie, przez siedem dni w tygodniu, żacy z całej Polski mierzyć si...