Valkiria Esports

xCharm w składzie Valkiria Esports

Wczoraj informowaliśmy o wejściu Marcina „behave” Pawlaka w miejsce Damiana „Shlatana” Ahmada w Illuminar Gaming, a dzisiaj Piast Gliwice Esports ogłosił pozyskanie Patryka „Kermysa” Wojewódzkiego oraz Szymona „Rektiva” Rybki. To jednak nie wszystkie nowości, jakich możemy być świadkami w tym tygodniu Ultraligi. Na godziny przed startem trzeciej rundy organizowanych przez Polsat Games rozgrywek Valkiria Esports oznajmiła, że do składu dołączy Kamil „xCharm” Linchard.

Niewykluczone, że nowy wspierający już dzisiaj zastąpi w wyjściowej piątce Piotra „Wodę” Świtałę, biorąc pod uwagę chociażby sytuację Valkirii w tabeli Ultraligi. Po pięciu meczach tylko zespół Marcina „Unknowna” Kubickiego nie ma na koncie ani jednego zwycięstwa i z niechlubnym bilansem 0-5 zamyka klasyfikację.

Tak prezentuje się nowy skład Valkirii Esports:

Marcin „Unknown” Kubicki
Bruno „Bruness” Freund
Patryk „Snoower” Grąbka
Bartek „sziwek” Szyca
Piotr „Woda” Świtała
Kamil „xCharm” Linchard
Robert „seerees” Bilski

Dzisiaj Valkiria Esports podejmie Piast Gliwice Esports w meczu otwierającym trzecią kolejkę rozgrywek. Harmonogram pierwszego dnia trzeciej kolejki oraz więcej informacji jej dotyczących znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

snatchie po meczu z AGO: Tym razem wszystko poszło zgodnie z planem

We wczorajszych derbach Polski Virtus.pro wygrało z AGO Esports i zapewniło sobie miejsce w finale krajowych kwalifikacji do tegorocznego World Electr...