fot. Blizzard/Robert Paul

British Hurricane zaprezentowało nowy skład, w ekipie m.in. numlocked

Bieżący rok to dla British Hurricane okres dość mieszanych uczuć. Akademia London Spitfire zaczęła fantastycznie, bo od zwycięstwa na lanowych finałach pierwszej tegorocznej edycji europejskiego Overwatch Contenders. W drugiej edycji rozgrywek nie było już jednak tak dobrze, w związku z czym zespół przeszedł rewolucję.

Już wczoraj dowiedzieliśmy się, że barw Hurricane bronić nie będzie już Cameron „Fusions” Bosworth, który zdecydował się na przenosiny do Boston Uprising. Jednocześnie organizacja zerwała swoją współpracę z Danielem „FunnyAstro” Hathawayem, zaś dziś podobny do Brytyjczyka los spotkał również kolejnych dwóch zawodników. Michael „MikeyA” Adams i Ryan „CrusaDe” van Wegen, bo o nich tu mowa, oficjalnie zakończyli swoją przygodę z podległą Cloud9 ekipą – ten pierwszy po pięciu miesiącach, drugi zaś po dziewięciu.

Widzimy więc, że na przestrzeni dwóch dni drużynę opuściło aż czterech zawodników, niemniej w ich miejsce ściągnięto zaledwie dwóch. Od teraz rolę głównego tanka i jednocześnie następcy Fusionsa pełnić będzie Seb „numlocked” Barton, który dwa miesiące temu rozstał się z Los Angeles Valiant, a wcześniej zdobył cenne doświadczenie w Overwatch League. Drugi wolny fotel przypadnie natomiast w udziale Joniemu „Jofiemu” Ilvesowi, którego doświadczenie ogranicza się do gry w Contenders pod banderą We Have Org. – Przed trzecim sezonem pojawiło się kilka nowych twarzy i wszyscy nie możemy się już doczekać tego jak daleko ten skład zajdzie – przyznał Jack Etienne, właściciel C9.

W tej sytuacji skład British Hurricane prezentuje się następująco:

  • Finley „Kyb” Adisi
  • Hafþór „Hafficool” Hákonarson
  • Jakob „bock1” Kleveland
  • Herman „Nesh” Kobrin
  • Seb „numlocked” Barton
  • Joni „Jofi” Ilves
  • Joshua „Elbion” Tuffs – trener
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Lista uczestników DreamHack Open Atlanta skompletowana

DreamHack Open Atlanta 2018 zbliża się wielkimi krokami, więc organizatorzy postanowili pozbyć się wszystkich znaków zapytania związanych z uczestnika...