icebeasto
fot. ESL

Dziś w Ultralidze pierwsze mecze rewanżowe

Za nami drugi dzień trzeciej kolejki Ultraligi. Wraz z jego zakończeniem wszystkie formacje zmierzyły się przynajmniej raz z poszczególnymi rywalami, co daje pewny obraz tego, jak układają się siły w rozgrywkach. Bezsprzecznie najlepszy jest Pompa Team, który wczoraj nie tylko zgarnął siódme zwycięstwo, ale pokonując Szatę Maga ma już o dwie wygrane więcej niż obecny wicelider.

Na drugim miejscu klasyfikacji oprócz SM znajduje się również Illuminar Gaming. Na chwilę obecną obydwie formacje mają po pięć zwycięstw i dwie porażki. ESL Mistrzowie Polski po porażce w bezpośrednim starciu dogonili zespół Tobiasza „Agresivoo” Ciby pokonując Valkirię Esports. W starciu klubów sportowych lepszy okazał się Piast Gliwice, dzięki czemu zbliżył się nieco do znajdującej się na czwartym miejscu Wisły Płock. Na koniec dnia po bardzo zaciętym starciu Akademia pokonała R-SIXTEAM, dzięki czemu osiągnęła taki sam bilans, co Nafciarze.

Wyniki wczorajszych meczów Ultraligi:

Wtorek, 6 listopada
17:30 Szata Maga 0:1 Pompa Team Bo1
18:30 Wisła Płock 0:1 Piast Gliwice Esports Bo1
19:30 Illuminar Gaming 1:0 Valkiria Esports Bo1
20:30 R-SIXTEAM 0:1 Akademia Bo1

Po pierwszych siedmiu meczach dzisiaj zostaną rozegrane pierwsze starcia rewanżowe. Podczas ostatniego dnia trzeciego tygodnia czeka nas powtórka z początku drugiej kolejki. Najciekawiej zapowiada się bezpośrednie starcie o czwartą lokatę, w którym zmierzą się Akademia i Wisła Płock. Pozostałe spotkania zwiastują nieco bardziej jednostronne widowiska – na początek Piast Gliwice Esports podejmie Szatę Maga, następnie Valkiria Esports spróbuje zakończyć serię Pompa Teamu, a na koniec dnia Illuminar Gaming sprawdzi formę R-SIXTEAMU.

Tak wygląda harmonogram dzisiejszych spotkań:

Środa, 7 listopada
17:30 Piast Gliwice Esports vs Szata Maga Bo1
18:30 Valkiria Esports vs Pompa Team Bo1
19:30 Akademia vs Wisła Płock Bo1
20:30 R-SIXTEAM vs Illuminar Gaming Bo1

Transmisja z rozgrywek dostępna jest w telewizji na kanale Polsat Games oraz w internecie w serwisie Twitch oraz YouTube.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PACT kończy Challenger League Season 8 na najniższym stopniu podium

Wczoraj PACT oficjalnie potwierdził wejście na scenę Rainbow Six: Siege i już teraz może pochwalić się pierwszym sukcesem. Pozyskana przez rodzimą org...