Nisha
fot. ESL

Znamy grupy The Kuala Lumpur Major. Team Secret podejmie J.Storm

Do rozpoczęcia The Kuala Lumpur Major pozostały już tylko dwa dni. W najbliższy piątek szesnaście czołowych formacji Dota 2 rozpocznie walkę o nagrody z puli miliona dolarów oraz piętnastu tysięcy punktów DPC. Dzisiaj poznaliśmy grupy, w jakich odbędzie się pierwszy etap rywalizacji.

Team Secret, w składzie którego gra Michał „Nisha” Jankowski, trafił do grupy A razem z J.Storm, Ninjas in Pyjamas oraz paiN Gaming. W pierwszym swoim meczu na The Kuala Lumpur Major Nisha i spółka podejmą zakwalifikowane z północnoamerykańskich eliminacji J.Storm.

Tak prezentują się wszystkie grupy The Kuala Lumpur Major:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
Team Secret Evil Geniuses PSG.LGD Virtus.pro
paiN Gaming Vici Gaming Fnatic Fnatic Forward Gaming Forward Gaming
Ninjas in Pyjamas TNC Predator Gambit Esports paiN X
J.Storm Team Aster Tigers Alliance

Mecze pierwszej rundy fazy grupowej:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
vs vs vs vs
vs vs Fnatic vs Forward Gaming vs

Pierwsze mecze The Kuala Lumpur Major czekają nas już w najbliższy piątek o godzinie 3:00 w nocy. Wtedy swoje inauguracyjne starcia rozegrają wszystkie formacje z grup A i B. Jeszcze tego samego dnia poznamy rozstrzygnięcia w obu tych zbiorach, czyli które formacje powędrują do drabinki wygranych, a które od pożegnania z Majorem będzie dzieliła tylko jedna porażka.

The Kuala Lumpur Major jest pierwszym tej rangi turniejem w tym sezonie Dota Pro Circuit. Zwycięzca tego turnieju zainkasuje 350 tysięcy dolarów oraz 4950 punktów DPC.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PUBG Europe League nie dla Izako Boars – Polacy odpadają w nieprzyjemnych okolicznościach

Niestety, Izako Boars nie wystąpi w nadchodzącym sezonie PUBG Europe League. Polska formacja, która przebrnęła przez wcześniejsze etapy eliminacyjne,...