WC3 ESL Summer Leagues 2009

Już jutro kończą się zapisy do trzech letnich lig organizowanych przez Electronic Sports League na platformie WarCraft III: The Frozen Throne. WC3 jest jedną spośród ogolnie trzydziestu scen, na których odbyć się mają zmagania, i w których do wygrania są albo nagrody pieniężne, albo bonusy materialne będące najczęściej sprzętem komputerowym. Każda wspomniana powyżej liga będzie oczywiście rozgrywana w innym trybie rozgrywek – pojedynczym (1v1), drużynowym (2v2) oraz klanowym (5v5). Ten ostatni opierać się będzie na zasadach wymyślonych przez ESL – Davis Cup.

Całość przewidziana jest tylko na okres letni (tj. wakacyjny, ale to określenie jest względne dla wielu osób), i zakończyć się ma najpóźniej z końcem września. Zasady są banalne – w każdym jednym tygodniu wszystkie zapisane do danego turnieju jednostki muszą rozegrać jeden mecz. Te z początku odbywać się będą w fazie grupowej, jednak wraz z biegiem czasu sukcesywnie przejdą do etapu pucharowego.

Zapisać się może każdy kto posiada konto na ESL, i ma czas aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Koniec przyjmowania zgłoszeń – jak już wcześniej napisałem – oszacowany został na 22 lipca, 23 nastąpi natomiast losowanie grup. Wszystkim, którzy zaspali i przegapili tę informację radzę się więc spieszyć.

Zapisz się do ligi 1on1
Zapisz się wraz z kolegą do ligi 2on2
Zapisz siebie i swój klan do ligi 5on5

Przeczytaj poprzedni wpis: close

Filmoznawstwo stosowane czyli WRT160NL

   Do popełnienia tego tekstu zmusiły mnie raz - okoliczności - nowy net z kablówki z przydziałem na jeden komputer, co pozwoli ominą...