Let’s Play Częstochowa już w drugiej połowie listopada

Już 21-22 listopada odbędzie się impreza Let’s Play Częstochowa, nad którym pracują organizatorzy EGP Kłomnice. W trakcie dwóch dni rozgrywek na terenie Politechniki Częstochowskiej będzie można wziąć udział w turniejach Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, FIFA 16 oraz PES 2016. Organizatorzy przewidują miejsca dla ponad 550 uczestników, a pula nagród we wszystkich czterech grach ma wynieść ponad 20 000 złotych. Wstęp na imprezę będzie darmowy.

Rozgrywki CS:GO w Częstochowie cieszą się taką popularnością, że już po jednym dniu zabrakło już miejsc dla następnych chętnych, choć zapisy do pozostałych trzech turniejów są wciąż otwarte. Rozgrywki w PES 2016 będą dodatkowo traktowane jako eliminacje do Mistrzostw Polski. Oprócz tego organizatorzy przewidują konkurs cosplay z nagrodami. Pozostałe informacje dotyczące Let’s Play Częstochowa można znaleźć na oficjalnej stronie organizatorów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SKT vs AHQ już dziś w drugim ćwierćfinale Worldsów

Pierwszym ćwierćfinalistą Mistrzostw Świata 2015 w League of Legends zostało Origen. Dziś do najlepszej czwórki na globie dostanie się kolejne formacj...