fot. ESL

Polskie drużyny wyeliminowane z ESL Heroes of the Storm Championship

Niestety, zarówno Silenced Monkeys, jak i Casual Logic Gaming nie zdołały awansować do drugiej fazy ESL Heroes of the Storm Championship w Leicester. Obie polskie drużyny trafiły do grupy A, w której lepsi okazali się reprezentanci mYinsanity i Team Liquid. Polacy byli nawet zmuszeni do bratobójczego pojedynku. Górą była wtedy formacja Casual Logic Gaming, która na ostatnią chwilę, bez przygotowania, zastąpiła Epsilon eSports. W turnieju pozostaje wciąż jeden reprezentant Polski, Adrian „adrd” Wójcik grający dla The Sandwich Monkey.

W pierwszej rundzie grupy A Silenced Monkeys uległo Team Liquid, zaś Casual Logic Gaming przegrał z mYinsanity. Oba mecze zakończyły się wynikiem 0:2. Pierwsze miejsce w grupie zajęli reprezentanci mYinsanity. Z meczów przegranych awansowała drużyna Łukasza „Leofrmkorea” Mirka, choć tej nie udało się pomścić Siilenced Monkeys za wcześniejszą porażkę z Liquid. Rywalizacja w grupie B rozpocznie się w sobotę po godzinie 10:00. Jako pierwsi zagrają Team Dignitas i The Sandwich Monkey z jednym Polakiem w składzie, a następnie rozpocznie się pojedynek między Fnatic a Natus Vincere.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oglądaj finały EMP i zdobądź porcje skrzydeł!

Jeżeli w najbliższą sobotę 23 kwietnia spędzisz oglądając transmisję finałów 12. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends, masz szansę dodać s...