Ozone z nową myszką NEON 3K

Europejski producent sprzętu dla graczy, Ozone, prezentuje swoją najnowszą myszkę oznaczoną jako NEON 3K. Jest to nowa, odświeżona wersja myszki NEON, która do sprzedaży trafiła ponad dwa lata temu. Produkt wyposażony jest w sensor optyczny Pixart 3320 o rozdzielczości maksymalnej 3500 DPi. Ma symetryczną budowę, dzięki czemu może być wykorzystywany zarówno przez prawo, jak i leworęcznych graczy, którym do dyspozycji oddano osiem przycisków. Oświetlenie LED pracuje w sześciu kolorach i kontrolowane jest przez oprogramowanie dostarczane przez Ozone. NEON 3K jest lekki, waży tylko 110 gramów (bez kabla), aza komfort użytkowania ma odpowiadać także gumowy materiał, którym pokryto górną część obudowy.

Neon3K_back

Mysz pracuje w czterech stopniach polling rate: 125, 250, 500 lub 1000 herców. Pleciony kabel o długości 1,8 metra zakończony jest pozłacanym złączem USB. Sugerowana cena detaliczna NEON 3K wynosi 149 złotych.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Uczestnicy DreamHack All-Stars Austin

W zbliżających się mistrzostwach DreamHack All-Stars w Austin zobaczymy osiem najlepszych amerykańskich drużyn rywalizujących na scenie Heroes of the...