H2K Selfie
fot. Riot Games

Selfie oraz Wisdom dołączą do byłego składu Renegades: Banditos?

Portal espn.go.com donosi, że były jungler KOO Tigers – Kim „Wisdom” Tae Wan, polski midlaner – Marcin „SELFIE” Wolski oraz nieznany nikomu support Han „Dreams” Min Kook mają dołączyć do pozostałych graczy składu Renegades: Banditos.

Po sporach z Riot Games, Renegeades było zmuszone sprzedać lub pozbyć się swoich drużyn grających w wspieranych przez Riot Games ligach. W związku z czym również ich druga drużyna – Renegades: Banditos – musiała rozstać się z organizacją. Od teraz skład będzie należał tylko i wyłącznie do graczy, a nazwa formacji zostanie zmieniona na Misfits.

W ostatnim miesiącu z drużyny odeszli aż trzej gracze. Matthew „Impaler” Taylor opuścił barwy Renegades: Banditos na rzecz spróbowania sił w nowo powstałym Fnatic Academy. Aleksi „H1iva” Kaikkonen dołączył do Team Forge, które również bierze udział w kwalifikacjach do Challenger Series. Drużynę opuścić miał również Marc Robert „Caedrel” Lamont, lecz nie ma na to oficjalnego potwierdzenia.

Jeśli wierzyć doniesieniom, skład Misfits na Challenger Series 2016 Summer Qualifier będzie wyglądał następująco:

  • Barney „Alphari” Morris
  • Kim „Wisdom” Tae Wan
  • Marcin „SELFIE” Wolski
  • Soler „Yuuki60” Florent
  • Han „Dreams” Min Kook
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trust GXT 850: średnia cena, wysoka jakość

Trust w Polsce raczej nie należy do najpopularniejszych marek dla graczy. Sprzęt sygnowany tym logotypem dopiero zaczyna przebijać się na rodzimym ryn...