GameON 2016 już za miesiąc w Kielcach

W tym roku będzie miała miejsce druga edycja wydarzenia GameON. 25-26 czerwca w Kielcach odbędzie się między innymi turniej Counter-Strike: Global Offensive i konkurs cosplay, Na evencie mają także pojawić się rodzimi youtuberzy.

Osiem drużyn Counter-Strike: Global Offensive powalczy na GameON 2016 o 10 000 złotych i nagrody rzeczowe. Cztery formacje mają otrzymać bezpośrednie zaproszenia od organizatorów, a cztery wyłonione zostaną przez kwalifikacje online. Zaproszenia powędrowały już do reprezentantów Pride Gaming i G-Loud Gaming.

Kieleckie wydarzenie będzie świetną okazją do spotkania się z polskimi youtuberami. Na GameON mają pojawić się ROJO, Żiżej i Naruciak. Odwiedzający GameON 2016 będą mogli również wypróbować gamingowy sprzęt na stoiskach firm i wziąć udział w konkursach i turniejach.

GameON 2016 odbędzie się 25-26 czerwca na terenie Targów Kielce przy ul. Zakładowej 1. Informacje o biletach dostępne są tutaj.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team Rocket powalczy o pierwszą dywizję joinDOTA League

Polski Team Rocket wkrótce stanie do walki o pierwszą dywizję joinDOTA League. W najbliższych dniach Polacy rozegrają play-offy, w których nasi rodacy...