Blizzard świętuje pierwszą rocznicę Heroes of the Storm

Drugiego czerwca minie dokładnie rok od premiery Heroes of the Storm. Z tej okazji twórcy przygotowali dla swoich fanów kilka atrakcji. Przez niecałe dwa tygodnie gracze będą zdobywać o 50% więcej punktów doświadczenia, a każdy, kto weźmie udział w rocznicowym evencie otrzyma specjalny portret. Oprócz tego w sklepie wbudowanym w grę będzie można skorzystać z promocji. Specjalny zestaw zawierać będzie ośmiu bohaterów (The Butcher, Kerrigan, Artanis, Arthas, Uther, Lt. Morales, Xul, Sgt. Hammer), mounta Tyrael’s Charger, a także bonusowy, siedmiodniowy Stimpack.

W ciągu minionego roku Blizzard stworzył piętnaście nowych postaci i dotrzymał obietnicy wypuszczania do Nexusa bohaterów co 3-4 tygodnie. Udało się także opublikować cztery nowe mapy. Łączna dokonano 25 aktualizacji. Tempo rozwoju HotS w znacznym stopniu przyspieszyło po premierze gry, a nic nie wskazuje na to, by Blizzard spowolnił dalsze prace. Pula nagród cyklu Heroes of the Storm Global Championship 2016 przekracza 4 miliony dolarów. Choć HotS wypadł z Top 20 najpopularniejszych gier na platformie Twitch, Blizzard jest zadowolony z liczby użytkowników. Nie podaje jednak oficjalnych danych na ten temat.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Empire wygrywa europejskie kwalifikacje do NYC

Team Empire okazał się najlepszy w europejskich kwalifikacjach do NanYang Championships. Rosyjski zespół nie przegrał ani jednego spotkania w tych eli...