Pierwszy przystanek Komputronik Gaming w Bielsku-Białej

Już 4-5 czerwca w Gemini Parku w Bielsku-Białej odbędzie się pierwszy przystanek Komputronik Gaming. Podczas tego wydarzenia 8 drużyn Counter-Strike: Global Offensive oraz 64 zawodników FIFA 16 będzie rywalizowało o wiele ciekawych nagród. Faza internetowa rozpocznie się się dokładnie za tydzień, 9 czerwca.

W zawodach wezmą udział całe drużyny i zawodnicy, którzy jako pierwsi pojawią się na miejscu. Zapisy startowały będą o godzinie 9:00. Zmagania dla 5-osobowych zespołów w Counter-Strike: Global Offensive podzielone będą na dwa dni, zaś indywidualny turniej w FIFA 16 w całości rozegrany zostanie w sobotę. Poniżej znaleźć możecie harmonogram rozgrywek Komputronik Gaming.

Counter-Strike: Global Offensive

Sobota, 4 czerwca:
– 10:00 – ćwierćfinał #1 (bo3)
– 12:45 – ćwierćfinał #2 (bo3)
– 15:30 – ćwierćfinał #3 (bo3)
– 18:15 – ćwierćfinał #4 (bo3)

Niedziela, 5 czerwca:
– 10:30 – półfinał #1 (bo3)
– 13:15 – półfinał #2 (bo3)
– 16:30 – wielki finał Komputronik Gaming (bo3)

FIFA 16

Sobota, 4 czerwca:
– 10:00 – runda Pierwsza, 64 graczy
– 12:40 – runda Druga, 32 graczy
– 14:20 – runda Trzecia, 16 graczy
– 15:40 – ćwierćfinały
– 17:00 – półfinały
– 18:00 – wielki finał Komputronik Gaming

Zwycięzcy zmagań w CS:GO dostaną się do fazy pucharowej, która rozgrywana będzie online, zaś triumfator rozgrywek w FIFA 16 awansuje na finały, o których więcej informacji ma zostać udostępnionych już niebawem.

Ekipa, która wygra w CS:GO otrzyma dziką kartę do fazy pucharowej, w której wystąpi w sumie osiem drużyn. Z tego etapu na finały sezonu dostaną się cztery zespoły, które wygrają po jednym spotkaniu. Triumfator rozgrywek w FIFA 16 awansuje bezpośrednio na finały sezonu, do którego dołączą najlepsi gracze z rozgrywek online.

Na uczestników miniturniejów i turniejów głównych w Bielsku-Białej czekały będą ciekawe nagrody. Najlepsi będą mogli zgarnąć chociażby klawiatury, słuchawki, myszki oraz pendrive’y. Podczas finałowego wydarzenia będzie można wygrać między innymi procesory Intel, płyty główne Asus i dyski SSD. Łączna wartość nagród w pierwszym sezonie Komputronik Gaming wynosiła będzie 50 000 złotych.

Co ważne, wszystkie mecze rozgrywane będą na sprzęcie dostarczonym przez organizatorów wydarzenia. Gracze nie muszą tym samym przynosić swoich myszek, klawiatur, słuchawek oraz padów. Wszystko dostępne będzie na miejscu. W zmaganiach CS:GO będą mogły wziąć udział osoby pełnoletnie i te powyżej 16 roku życia posiadające pisemną zgodę rodzica.

W pierwszym sezonie Komputronik Gaming odbędą się cztery przystanki oraz wielki finał. Więcej informacji na temat wydarzenia w Bielsku-Białej znaleźć możecie w na Facebooku.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Adam Zdrójkowski: Overwatch przez pewien czas będzie moją ulubioną grą

Jednym z gości wczorajszego Overwatch All-Stars w Warszawie był Adam Zdrójkowski, którego możecie kojarzyć przede wszystkim z serialu Rodzinka.pl. Ada...