bejott

bejott: ostatnimi czasy złapałem odpowiednią formę

Bartosz „bejott” Jakubowski to jeden z faworytów do zwycięstwa Silesia Open Championships w FIFA 16. Nie bez powodu, bo na swoim koncie ma kilka medali mistrzostw Polski, w tym dwa złote. Podczas imprezy, która odbędzie się w Katowicach, trafił do B razem z CarnivaLem, MichauLem i Petryxem. – Zarówno CarnivaL jak i MichauL to zawodnicy bliżej mi nieznani, z Petryxem mierzyłem się już kilka razy, więc myślę, że wiem czego mogę się spodziewać po tym graczu – mówi bejott. – Cóż, nie będę ukrywał – wyjście z grupy traktuje jako obowiązek.

– Czy jest szansa na końcowy triumf? Na pewno, ostatnimi czasy złapałem odpowiednią formę i udało mi się wygrać kilka turniejów, chciałbym kontynuować tę passę właśnie w Katowicach – dodaje.

Podczas imprezy finałowej pojawi się także kilku innych utytułowanych graczy. – Niewątpliwie najcięższymi rywalami na drodze do sukcesu będą koledzy z ALSEN-Team (mrn, sroka, Lukster). Jestem również ciekawy dyspozycji DominatoRa, który w ostatnim czasie grywał w FIFĘ zdecydowanie mniej, ale nadal pozostaje zawodnikiem, który w mojej opinii może zostać czarnym koniem zawodów – ocenia bejott.

Zmagania FIFA 16 odbędą się w niedziele. Pierwsze pojedynki mają wystartować o godzinie 10:00. 15 uczestników rywalizować będzie o nagrody z puli, która wynosi 5000 złotych. Dzień wcześniej odbędą się finały Counter-Strike: Global Offensive. Wstęp na Silesia Open Championships jest darmowy.

SOC_partnerzy

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ELEAGUE: FaZe i Fnatic walczą o pierwsze miejsce w grupie

Zainaugurowane wczoraj wieczorem zmagania w grupie D dzisiaj będą kontynuowane. W czwartym zbiorze pierwszego sezonu ELEAGUE najlepiej radzili sobie d...