fot. Riot Games

Echo Fox z nowym trenerem

Organizacja Echo Fox, której drużyna League of Legends bierze udział w rozgrywkach LCS NA 2016 Summer Split, zatrudniła nowego trenera. Pozycję tę zajmie Simon „heavenTime” Jeon, który wcześniej pracował między innymi jako analityk Cloud9 Tempest, Team Dragon Knights czy Gambit Gaming. Do niedawna rolę głównego szkoleniowca pełnił David „Cop” Roberson.

Menedżer Echo Fox, Jake „Ginko” Fyfe, który pełnił funkcję trenera w poprzednim tygodniu, jest bardzo zadowolony z pozyskania tak utalentowanego szkoleniowca. – Simon jest sprawdzonym trenerem, który pomógł Uniwersytetowi Kolumbii Brytyjskiej stać się najskuteczniejszą drużyną uczelnianą na świecie. Jego doświadczenie oraz umiejętność posługiwania się zarówno językiem koreańskim jak i angielskim sprawiły, że jest optymalnym wyborem dla Echo Fox. Będzie zaangażowany w pracę z nami przez resztę letniego splitu.

Całość oświadczenia (w języku angielskim) znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

The International 6: kwalifikacje zakończone

VG.Reborn zwyciężyło w play-offach chińskich kwalifikacji do The International 6, pokonując w wielkim finale EHOME 3:2. Tym samym drugi skład Vici Gam...