Faza finałowa Mistrzostw RTV Euro AGD w FIFA 16

Trwają finałowe rozgrywki w ramach Mistrzostw RTV Euro AGD organizowanych na platformie ESL Play. 32 najlepszych polskich zawodników FIFA 16 rywalizuje o nagrody sprzętowe w postaci konsoli Xbox One Elite oraz dwóch padów Elite. Rozpoczęły się już zmagania w pierwszej rundzie play-offów, a wszystkie mecze do ćwierćfinałów włącznie zostaną rozegrane najpóźniej do 6 lipca. Następnie finałowa czwórka zmierzy się ze sobą o miejsce na podium.

Uczestnicy play-offów Mistrzostw RTV Euro AGD zostali wyłonieni na podstawie ośmiu otwartych turniejów kwalifikacyjnych. Wśród nich znaleźli się m.in. bejott, sroka, Junajted, Lukster czy DominatoR. Gracze mogą sami ustalić daty i godziny pojedynków w ramach pierwszych trzech rund, ale wyznaczony został ostateczny termin. 12 lipca odbędą się dwa półfinały, mecz o trzecie miejsce i wielki finał.

W Mistrzostwach RTV Euro AGD w FIFA 16 obowiązuje ścisła lista kadr narodowych, które można wybrać w grze. Pełne informacje dotyczące rozgrywek można znaleźć na dedykowanej stronie turnieju.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Liga Komputronik Gaming: w tym tygodniu Hearthstone i League of Legends

Najbliższe dni pod względem turniejów zapowiadają się ekscytująco. W tym tygodniu w ramach Ligi Komputronik Gaming będziecie mogli rywalizować w Heart...