Medaliści podsumowują Mistrzostwa RTV Euro AGD

Za nami Mistrzostwa RTV Euro AGD w FIFA 16 na platformie Xbox One. Zawody organizowane na platformie ESL Play wygrał Miłosz „milosz93” Bogdanowski, który w wielkim finale pokonał Michała „srokę” Srokosza. Na najniższym stopniu podium stanął Maciej „DominatoR” Zeman. Zwycięzca, jak sam stwierdził, był zaskoczony złotym medalem. – Bardzo cieszę się z wygranej, nie spodziewałem się, że uda się zwyciężyć – mówi milosz93. – Najlepsi gracze sceny FIFA brali udział w tym turnieju, zabrakło chyba tylko MRNa, a mimo to udało mi się wygrać. Jestem bardzo zadowolony z siebie – stwierdził. Pierwsze miejsce w Mistrzostwach RTV Euro AGD premiowane było nagrodą główną w postaci konsoli Xbox One Elite.

Zdobywca srebrnego medalu nie jest w pełni usatysfakcjonowany, ale i tak cieszy się z drugiej lokaty. – Plan minimum na turniej RTV Euro AGD został zrealizowany. Udało mi się zająć drugie miejsce, co nie jest w stu procentach zadowalającym rezultatem – stwierdza sroka. – Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej, ponieważ dzisiaj FIFA nie była po mojej stronie. Gratulacje dla milosza93.

Po turnieju oświadczenie wydał także brązowy medalista, DominatoR. – Jestem zadowolony ze swojego wyniku, nie oczekiwałem podium, a jednak udało się stanąć na najniższym stopniu – mówi zawodnik. – W półfinale zabrakło szczęścia ale to jest FIFA, przypadkowy karny dał przeciwnikowi prowadzenie i udało mu się to utrzymać. Turniej był bardzo pozytywny, bardzo lubię takie formuły, w których wybór drużyn jest ograniczony i nie musimy oglądać tylko Realu i Bayernu.

Mistrzostwa RTV Euro AGD rozgrywane były wyłącznie z użyciem kadr narodowych z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Zawodnicy, którzy zakończyli zawody na drugim i trzecim miejscu, otrzymali w nagrodę pady Elite.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TI 6 milion dolarów od pobicia rekordu!

Pula nagród TI 6 wynosi już ponad 17 440 000$! Oznacza to, ze dzieli ją jedynie milion dolarów od pobicia rekordu ustalonego podczas The International...