bejott

bejott najlepszy na Mini Euro 2016

Trwające dwa miesiące rozgrywki Mini Euro 2016 zakończyły się sukcesem Bartosza „bejotta” Jakubowskiego. Reprezentant ALSEN-Team w turnieju finałowym stracił tylko jednego gola, a strzelił go w fazie grupowej z LuckyStr1kerem. Na drugim stopniu podium stanął Marcin „cincin27” Otawski, zaś trzecie miejsce zdobył Dominik „eStorminator” Boguś.

bejott w fazie grupowej i play-offach grał reprezentacją Włoch, do której prawo zdobył wygrywając odpowiedni turniej kwalifikacyjny. W grupie B musiał stoczyć bratobójczy pojedynek ze swoim kolegą z drużyny, sroką. Ich mecz zakończył się remisem, jednak ze względu na bilans punktowy sroka niespodziewanie pożegnał się z turniejem jeszcze przed ćwierćfinałami. Dość zaskakująca była także wczesna eliminacja Lukstera z rozgrywek. bejott w fazie finałowej pokonał kolejno LakLuka, eStorminatora i ciuncina27.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Liga Komputronik Gaming zawita do Rzeszowa

6 sierpnia w rzeszowskiej Galerii Nowy Świat odbędzie się kolejny przystanek cyklu Liga Komputronik Gaming. Na miejscu odbędą się turnieje w Counter-S...