fot. Jeroen Weimar / ESL

Team Dignitas wygrywa Heroes of the Storm Fall Championship w Kolonii

Team Dignitas wygrywa drugie jesienne mistrzostwa Heroes of the Storm. Drużyna złożona z dwóch Brytyjczyków, dwóch Francuzów i jednego Duńczyka potwierdziła swoją dominację na kontynentalnej scenie zdobywając złoto i 25 000 dolarów w Heroes of the Storm Championship – gamescom. Team Dignitas pokonał w wielkim finale drużynę Misfits, która wcześniej występowała w barwach mYinsanity. Awans na jesienne finały HGC wywalczyli jednak reprezentanci Fnatic, którzy w meczu dogrywkowym pokonali srebrnych medalistów.

Team Dignitas już miesiąc temu wywalczył awans na finały cyklu, które odbędą się na BlizzConie. W związku z tym o miejsce w największym turnieju w historii sceny Heroes of the Storm musiały zagrać dwa inne zespoły. W półfinale reprezentanci Misfits pokonali zawodników Fnatic, jednak Szwedzi zrewanżowali się im w spotkaniu dogrywkowym i to oni wezmą udział w rywalizacji o milion dolarów, choć w klasyfikacji końcowej turnieju znaleźli się poniżej byłego mYinsanity.

W mistrzostwach wzięło udział dwóch Polaków, Maksym „Mopsio” Szczypa w drużynie ExcelenteEleccion i Adrian „adrd” Wójcik w Two Bees Determined. Obaj jednak odpali ze swoimi zespołami w fazie grupowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Starcie Immortals z Cloud9 wyłoni pierwszego finalistę LCS NA

Tuż po zakończeniu starcia między H2k-Gaming oraz Splyce przeniesiemy się za ocean, gdzie zmierzą się dwie drużyny z czołówki fazy zasadniczej - Immor...