fot. LGD Gaming

MMY! opuszcza LGD, by zrobić sobie przerwę

Zeng „MMY!” Rong Lei jest kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się na półroczną przerwę od gry. Chińczyk po tym okresie zamierza zdecydować, czy powróci do aktywnej gry, czy też odwiesi myszkę na kołek już na stałe. MMY! rozpoczął swoją karierę profesjonalnego gracza jeszcze za czasów Doty 1, będąc częścią legendarnego składu EHOME w 2009 roku. Oznacza to, że rywalizował na tej scenie nieprzerwanie przez 7 lat!

MMY! w swojej karierze reprezentował najbardziej rozpoznawalne zespoły na chińskiej scenie. Na początku były to EHOME i NIRVANA.cn, następnie był członkiem pełnego gwiazd składu Team DK. Od 2014 roku mogliśmy go oglądać w barwach LGD Gaming.

MMY! jest jednym z niewielu zawodników, którzy uczestniczyli we wszystkich turniejach The International. Jednak pomimo reprezentowania czołowych zespołów nigdy nie udało mu się zwyciężyć w „mistrzostwach świata Dota 2”. Do jego najlepszych wyników należą drugie miejsce na TI 1, trzecie miejsce na TI 5 i czwarte miejsce na TI 4. W swojej karierze MMY! wygrał ponad 1 100 000$.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kinguin poznało pierwszego rywala w kwalifikacjach do ELEAGUE

Team Kinguin miażdżąc wczoraj Mortal Kombat udowodnił, że bootcamp przynosi efekty. Polska formacja podczas obozu pod Warszawą chciała walczyć przede...