EternaLEnVy ponownie łączy siły z Aui_2000 w Team NP

Pojawia się nowa siła na amerykańskiej scenie Dota 2. Team NP to nowy zespół Jacky’ego „EternaLEnVy” Mao, który połączy siły ze zwycięzcą The International 5 – Kurtisem „Aui_2000” Lingem, z którym grał za czasów Cloud9. Drużynę dopełnią były trener Team Secret – Theeban „1437” Siva, szkoleniowiec trzeciego zespołu TI 6, Evil Geniuses – Avery „SVG” Silverman oraz Arif „MSS” Anwar ostatnio reprezentujący barwy Shazam.

Team NP to kombinacja znanych zawodników zza oceanu, którzy w ostatnim czasie nie byli w stanie nawiązać do wcześniej odniesionych sukcesów. Do tego trzech z nich zajmowało się trenowaniem drużyn, a nie aktywną grą. Jednak gracze mają zapewne nadzieję ponownie zaistnieć na amerykańskiej scenie, która po rozpadzie Evil Geniuses nie ma zdecydowanego lidera i zdaje się być znacznie łatwiejszym regionem do przebicia się od Europy.

Jeżeli chodzi o role, jakie zawodnicy będą pełnić w drużynie wszystko wskazuje na to, że Aui będzie grał carry natomiast EternaLEnVy zajmie mida. Pozostali zawodnicy będą rywalizować na standardowych dla siebie pozycjach czyli MSS na offlane’ie, a SVG i 1437 obejmą rolę supportów.

Skład Team NP:

  • Kurtisem „Aui_2000” Lingem
  • Jacky „EternaLEnVy” Mao
  • Arif „MSS” Anwar
  • Theeban „1437” Siva
  • Avery „SVG” Silverman
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GODSENT kontra dignitas na początek trzeciego dnia SL i-League

Starcie pomiędzy GODSENT i Team Dignitas będzie pierwszym rozegranym trzeciego dnia finałów SL i-League StarSeries Season 2. W sumie odbędą się dzisia...