fot. joinDOTA

Ogłoszono piąty sezon Dota Pit League

Ogłoszono piątą odsłonę Dota Pit League. Podobnie jak w zeszłym sezonie, finały ligi rozegrane zostaną na lanie. Odbędą się one 19-22 stycznia, a bazowa pula nagród całej imprezy wyniesie tym razem 125 000$. Standardowo zwiększyć ją będzie można przez zakup biletów do oglądania turnieju w kliencie Doty.

Finały Dota Pit 4 odbyły się w Chorwacji. Nie wiadomo czy w tym roku ponownie rozegrane zostaną w tak egzotycznym dla e-sportu miejscu, ponieważ lokalizacja nie została jeszcze podana. Taka sama natomiast będzie liczba zespołów, które rywalizować będą na finałach lanowych – będzie ich dokładnie osiem. Sześć z nich wyłonionych zostanie przez kwalifikacje. Będą to dwie formacje z Europy i po jednej z państw wschodnich, Ameryki, Chin i południowo-wschodniej Azji. Ósemkę dopełnią dwa bezpośrednio zaproszone zespoły.

Do Dota Pit 5 będzie można dostać się z otwartych eliminacji, które mają rozpocząć się w październiku. Zasadnicza faza rozgrywek online ma wystartować w drugiej części tego miesiąca. Dokładne daty mają zostać ogłoszone w najbliższym czasie.

Więcej informacji na temat Dota Pit League Season 5 można znaleźć tutaj.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
kubYD

EMP: pierwsze mecze eliminacyjne w grupach E i F

Wszystkie drużyny rozegrały już pierwsze spotkania w ramach II Fazy 13. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Krok od awansu na finały lan...