WESG: polskie kwalifikacje Dota 2 już za tydzień

StarLadder wraz z ImbaTV przeprowadzą europejskie kwalifikacje do World Electronics Sports Games – turnieju dla narodowych drużyn z finałami rozgrywanymi w Chinach i pulą nagród sięgającą 1,5 miliona dolarów.

Jednak aby polecieć do Chin najpierw trzeba przebrnąć przez europejskie kwalifikacje WESG w Kijowie, których pula nagród wynosi 70 000$. Wystąpi w nich 20 zespołów reprezentujących swoje kraje, a najlepsza ósemka zgarnie nagrody pieniężne i bilety na finały. Polsce został przyznany jeden slot w europejskich kwalifikacjach WESG w Kijowie. Organizatorzy pokrywają koszty podróży i zakwaterowania.

Aby zespół mógł wziąć udział w turnieju wszyscy zawodnicy (w tym rezerwowi) muszą być obywatelami tego samego kraju i muszą zagrać w odpowiednich kwalifikacjach. Polskie eliminacje rozpoczną się już za tydzień – 17 września. Jednak rejestracja otwarta jest jedynie do 15 września. Można ją znaleźć tutaj.

Podział puli nagród europejskich finałów WESG:

1. ~30 067$
2. ~18 040$
3. ~9 020$
4. ~6 013$
5-8. ~$3 006$

Więcej na temat World Electronics Sports Games oraz europejskich kwalifikacji do tego turnieju można znaleźć pod tym linkiem.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ATN odpada z Elements Cup #2 po niesamowitym pojedynku!

Po niezwykle zaciętym pojedynku obfitującym w zwroty akcji ALTERNATE ATTAX uległo Team Empire i odpadło z Elements Cup #2 w pierwszej rundzie drabinki...