Fot. Dziros

ATN odpada z Elements Cup #2 po niesamowitym pojedynku!

Po niezwykle zaciętym pojedynku obfitującym w zwroty akcji ALTERNATE ATTAX uległo Team Empire i odpadło z Elements Cup #2 w pierwszej rundzie drabinki przegranych.

Spotkanie rozgrywane było w formacie bo1 i co to była się za gra! ATN zaserwowało nam egzotyczną kompozycję bohaterów oraz ponad 60-minutową rozgrywkę. Gdy wszystko wydawało się stracone, Polacy zdołali przeprowadzić świetną walkę, w której przejęli trzy Rapiery przeciwników! Następnie od razu ruszyli po tron rosyjskiej formacji. Jednak tam po zaciętej potyczce polegli i niestety nie udało im się odwrócić losów pojedynku. Ostatecznie to Empire zwyciężyło, a ALTERNATE zostało wyeliminowane z turnieju.

Elements Cup #2 to turniej w całości rozgrywane online z pulą nagród 20 000$. Zawody odbywają się w systemie podwójnej eliminacji. ATN przegrało w pierwszej rundzie górnej drabinki z Power Rangers co spowodowało, że musiało się mierzyć z Team Empire w meczu eliminacyjnym.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startuje faza pucharowa SL i-League. Przed nami francuskie i duńskie derby

Już tylko osiem najlepszych drużyn rywalizuje w finałach SL i-League StarSeries Season 2. Na sobotę zaplanowano cztery mecze w trybie best of three. B...