fot. Fnatic

MPGL: faworyci spadają do drabinki przegranych

MPGL Southeast Asian Championship, pierwszy lan po TI 6, wkroczyło w fazę play-off i od razu mamy bardzo zaskakujące wyniki. Faworyci turnieju, rozstawieni od razu w play-offach, – Fnatic oraz MVP.Phoenix przegrali swoje mecze i spadli do drabinki przegranych. Od Fnatic lepsze okazało się Execration, natomiast MVP.Phoenix uległo Mineski. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 2:1.

W dolnej drabince faworyci już nie zawiedli i pokonali niżej rozstawione zespoły. MVP poradziło sobie z Power Gaming, natomiast Fnatic okazało się lepsze od WG.Unity. Teraz czwarty i piąty zespół The International 6 spotkają się w meczu eliminacyjnym i będą rywalizować o miejsce w najlepszej trójce turnieju. Natomiast w finale drabinki wygranych zagrają ich pogromcy – Execration oraz Mineski. Przegrany tego meczu zmierzy się ze zwycięzcą spotkania MVP vs Fnatic w finale drabinki przegranych.

Drabinka turnieju

mpgl drabinka day 2

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Grupy Worlds 2016 rozlosowane. H2K w grupie C

Grupy tegorocznych, odbywających się w Stanach Zjednoczonych, Mistrzostw Świata w League of Legends zostały rozlosowane. H2k-Gaming, z Marcinem "Janko...