Kinguin z awansem; Polska powalczy o play-offy, a Virtus.pro o punkty

Zanim Wyjdziesz to nowy cykl, który od poniedziałku do piątku będzie pojawiał się na łamach Cybersport.pl w godzinach porannych. Będziemy w nim przypominać najważniejsze wydarzenia dnia poprzedniego, a także opisywać to, co czeka Was w kolejnych godzinach.

Poznaliśmy grupy DreamHack Bucharest 2016

Wczoraj poznaliśmy harmonogram i grupy DreamHack Bucharest 2016, który odbędzie się 16 – 18 września. Wśród uczestników znalazło się między innymi Virtus.pro, które trafiło do grupy A.

Grupa A Grupa B
Virtus.pro Cloud9
Heroic dignitas
EnVyUs FaZe
Gambit FlipSid3

Czytaj więcej

Team Kinguin awansował na finały EMP

Wieczorem byliśmy świadkami pierwszego meczu decydującego o awansie na lanowe finały ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. W pojedynku tym Team Kinguin pokonał 2:0 sylloM, dzięki czemu zapewnił sobie jedno z czterech miejsc na turnieju, który zakończy się 1 października w łódzkiej Atlas Arenie. Najlepsze zespoły powalczą tam o nagrody z puli wynoszącej 30 000 złotych. Drugiego dnia odbędą się zmagania League of Legends, w których pula nagród wynosi 60 000 złotych.

Czytaj więcej

Polska powalczy o awans do play-offów

Przed reprezentacją Polski w Counter-Strike: Global Offensive bardzo ważny dzień – o godzinie 13:00 biało-czerwoni zmierzą się z Norwegią o awans do play-offów kwalifikacji do nieoficjalnych Mistrzostw Świata 2016. Jest to ostatnia szansa na grę w fazie pucharowej i pozostanie w walce o lanowe finały, które odbędą się w Belgradzie.

Nasza kadra zagra w składzie: NEO, Snax, byali, MICHU oraz innocent.

Czytaj więcej

Najciekawsze mecze na dziś

Poza spotkaniem reprezentacji Polski czeka nas dziś sporo innych pojedynków w CS:GO. W akcji zobaczymy między innymi Virtus.pro, które powalczy o kolejne zwycięstwa w ESL Pro League. Wieczorem w internetowych turniejach zagrają także inne polskie zespoły – Klanowa Nazwa Robocza oraz Team Refuse.

Dzisiejsze mecze Polaków:

13:00 – Polska vs Norwegia – stream (eliminacje do MŚ)
17:00 – eXtatus vs Klanowa Nazwa Robocza – stream (Guantlet: Fight for the Crown)
19:00 – Fnatic vs Virtus.pro – stream (ESL Pro League 4)
20:00 – Virtus.pro vs Fnatic – stream (ESL Pro League 4)
20:00 – Team Refuse vs GODSENT Academy – stream (Guantlet: Fight for the Crown)

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team Kinguin zagra na lanowych finałach EMP w Łodzi!

Dziś odbyło się pierwsze spotkanie decydujące o awansie na lanowe finały ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive, które odbędą się 1...