NEO i coldzera uhonorowani; Spirit poza Fnatic; zmiany w balansie Hearthstone

Odznaczenie Filipa „NEO” Kubskiego przez HLTV, awans Kinguin do finału internetowego turnieju, a także inne wydarzenia na międzynarodowej scenie – wczoraj działo się sporo. Przypominamy najważniejsze informacje!

OpTiC z awansem na ESL One

OpTic Gaming wypełniło ostatine puste miejsce na liście uczestników ESL One New York 2016. Zespół ten okazał się najlepszy w amerykańskich kwalifikacjach, w decydującym starciu pokonując Cloud9.

Czytaj więcej

CLG bez trenera

Po prawie dwóch miesiącach zakończyła się współpraca Counter Logic Gaming z trenerem, który miał przywrócić zespół CS:GO na właściwe tory. Ten okres nie był jednak najlepszy, dlatego drużyna postanowiła rozstać się ze swoim szkoleniowcem – Grt.

Czytaj więcej

Relacja z Worldsów

Na łamach naszego portalu pojawiła się relacja z Mistrzostw Świata 2016 w League of Legends, które rozpoczynają się już 30 września. Znajdziecie w niej najważniejsze informacje, w tym między innymi składy ekip, harmonogram czy wyniki.

Czytaj więcej

Drugi odcinek Pick and Ban

Drugi odcinek Pick and Ban – nowego show ESL Polska – zaplanowano na 30 września na godzinę 18:00. Tym razem program w pełni będzie poświęcony ESL Mistrzostwom Polski, które odbędą się w weekend w Łodzi. W odcinku pojawią się wywiady z HitooNem i SetoNem.

Czytaj więcej

Cybersmile i ESL rozpoczynają współpracę

ESL oraz Fundacja Cybersmile rozpoczynają współpracę, która na celu ma zwrócenie uwagi na toksyczne zachowania w środowisku gamingowym i technologicznym. Oba podmioty będą walczyć o to, aby wszyscy mogli czerpać to co najlepsze z niesamowitego świata technologii bez obaw o bycie obrażanym i stawianym w niekomfortowej sytuacji.

Czytaj więcej

NEO i coldzera uhonorowani przez HLTV

Filip „NEO” Kubski oraz Marcelo „coldzera” David zostali uhonorowani przez HLTV.org – największy na świecie serwis poświęcony CS:GO. Zawodnicy otrzymają specjalne medale, na które zapracowali swoimi występami w ostatnich turniejach – NEO podczas DreamHack Bucharest 2016, a coldzera na ESL One Cologne 2016.

Czytaj więcej

Spirit poza Fnatic

Fnatic ogłosiło, że zawodnikiem drużyny League of Legends nie jest już Dayun “Spirit” Lee. W barwach tej organizacji występował od grudnia ubiegłego roku. Razem z nią walczył o mistrzostwo LCS, ale także Intel Extreme Masters w Katowicach. Był jednym z czołowych junglerów w europejskim LCS. Jego KDA w letnim splicie wyniosło 4,69.

Czytaj więcej

Zmiany w balansie Hearthstone

Blizzard ogłosił listę zmian, które zostaną wprowadzone z patchem 6.1.3 w Hearthstone. Aktualizacja ta osłabi siedem popularnych kart, które bardzo często miały decydujący wpływ na wynik gier.

Czytaj więcej

Kinguin w finale

Polska ekipa Team Kinguin awansowała do wielkiego finału charytatywnego turnieju, organizowanego przez swojego pracodawcę. W półfinale zawodów nasi rodacy okazali się od LDLC wygrywając 2:1. Wcześniej pokonali Tricked 16:5.

Czytaj więcej

Kinguin i Refuse w internetowych starciach

Dziś czekają nas dwa pojedynki z udziałem polskich ekip. O godzinie 17:00 Team Kinguin rozegra finał turnieju charytatywnego, w którym zmierzy się z ArchAngels, a o godz. 20:00 w akcji zobaczymy Team Refuse, podejmujący No Problem!.

17:00 – Team Kinguin vs ArchAngels (Kinguin for Charity) – stream

20:00 – Team Refuse vs NoProblem! (QuickShot Arena) – stream

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kinguin w finale turnieju charytatywnego

Team Kinguin rozegrał dziś kolejne starcie w ramach turnieju Kinguin for Charity with PayPal. W półfinale zawodów spotkał się z francuskim LDLC. Poje...