STS i Cybersport.pl rozpoczynają współpracę

STS, legalny polski bukmacher, i Cybersport.pl, największy w Polsce serwis o e-sporcie, wraz z 1 października br. rozpoczynają współpracę, której efektem będą liczne publikacje i analizy dotyczące meczów e-sportowych.

Oferta STS w zakresie e-sportu z dnia na dzień jest coraz większa. Kibice mogą typować wyniki pojedynków Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, League of Legends czy Overwatch. Obecnie dostępne są zakłady dotyczące między innymi ESL One New York 2016, podczas którego o zwycięstwo rywalizować będzie polski zespół CS:GO – Virtus.pro.

W najbliższym czasie we współpracy STS i Cybersport.pl pojawią się liczne publikacje, które przybliżą użytkownikom szanse poszczególnych zespołów na odniesienie zwycięstwa. Dodatkowo dla wszystkich kibiców e-sportu przygotowane zostaną specjalne konkursy, w których do wygrania będą różne atrakcyjne nagrody przygotowane przez bukmachera.

STS, jako lider branży bukmacherskiej w Polsce, stale wyznacza trendy – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS. – Dlatego z dużą starannością rozszerzamy naszą ofertę zakładów na wydarzenia ze świata eSportu. Jako pierwsi w kraju stworzyliśmy dedykowaną sekcję dla sportów elektronicznych, a także udostępniliśmy zakłady na żywo wraz ze streamami. Wierzymy, że dzięki współpracy z Cybersport.pl jeszcze lepiej poznamy oczekiwania środowiska eSportowego w Polsce i pozwoli nam to doskonalić ofertę.

Współpraca z STS pozwoli nam na jeszcze prężniejszy rozwój serwisu Cybersport.pl, który stale zyskuje nowych czytelników – mówi Rafał Pikiewicz, dyrektor zarządzający w Turtle Entertainment Polska Sp. z o. o. – firmie, która jest właścicielem Cybersport.pl. – Wspólne publikacje wprowadzą nową jakość w analizie meczów e-sportowych.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Już jutro startują ESL Mistrzostwa Polski!

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia finałów 13. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Przez wee...