Na`Vi na podium rankingu HLTV; PSG oficjalnie w e-sporcie; Oskar w rezerwach

W dzisiejszym „Zanim Wyjdziesz” słowem klucz mogłaby być aktualizacja. Dlaczego? Przekonajcie się, przypominając sobie wczorajsze informacje.

Aktualizacja rankingu HLTV

Natus Vincere awansowało na trzecie miejsce rankingu HLTV. Zwycięstwo podczas ESL One New York 2016 pozwoliło temu zespołowi na polepszenie swojej pozycji aż o siedem miejsc. Na fotelu lidera jest wciąż SK Gaming, które gonią Polacy. Virtus.pro do Brazylijczyków traci już tylko 26 punktów.

Czytaj więcej

TWC 2016: poznaliśmy składy uczestników

Poznaliśmy składy uczestników nieoficjalnych Mistrzostw Świata 2016 w Counter-Strike: Global Offensive. Wśród nich trudno szukać wielkich gwiazd, ale w akcji zobaczymy między innymi kioShimę, cadiaNa czy Delpana.

Czytaj więcej

PSG oficjalnie w e-sporcie

Potwierdziły się plotki, które od jakiegoś czasu krążyły na całym świecie – Paris Saint-Germain oficjalnie zapowiedziało inwestycję w e-sport. Francuskiemu klubowi w wejściu na nowy rynek pomóc ma firma Webedia, która dotychczas zajmowała się między innymi organizacją e-sportowych turniejów. Nie znamy jednak szczegółów kolejnych kroków PSG. Mówi się, że klub ten ma przyjąć graczy FIFA oraz League of Legends.

Czytaj więcej

StarCraft 2 z ciekawą aktualizacją

StarCraft 2 doczekał się długo oczekiwanego, oddzielnego MMR na każdą rasę. To ważna zmiana dla tych, którzy grają różnymi wariantami. Teraz nie muszą obawiać się o spadek w rankingu swojej głównej rasy. Wraz z aktualizacją wprowadzono także wiele innych aspektów.

Czytaj więcej

Hydra odchodzi na emeryturę

Shin „Hydra„ Dong Won z powodu ślubu zrezygnował z udziału w nadchodzącym WCS Global Playoffs. Dodatkowo Koreańczyk postanowił rozpocząć obowiązkową służbę wojskową i zakończyć karierę profesjonalnego gracza.

Czytaj więcej

Oskar na rezerwie

Sergey „lmbt” Bezhanov nie jest już podstawowym zawodnikiem mousesports. Czech został przesunięty na rezerwę, a w najbliższych meczach mouz zamiast niego wystąpi Johannes „nex” Maget. Zespół nie podaje konkretnych powodów takiej decyzji. NiKo stwierdził, że przyczyną są powody osobiste.

Czytaj więcej

System Brawl w HotS

Blizzard wprowadza tryb Brawl do kolejnej gry. Tym razem pojawi się on w Heroes of the Storm. Gracze będą mogli z niego korzystać już w tym miesiącu.

Czytaj więcej

Polskie zespoły zagrają w internetowych turniejach

Dziś czeka nas kilka pojedynków z udziałem mniej znanych, polskich formacji – ATV, venatoreS oraz iNETKOXTV.

17:00 – ATB vs Iwku (QuickShow Arena #25) – stream
17:00 – k1ck vs venatoreS (Guantlet: Fight for the Crown) – stream
20:00 – Alpha vs iNETKOXTV (Guantlet: Fight for the Crown) – stream
20:00 – venatoreS vs Epsilon Hype (QuickShow Arena #25) – stream

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Heroes of the Storm doczeka się trybu Brawl

Blizzard Entertainment, idąc za tradycją zapoczątkowaną w Hearthstone, wprowadza tryb Brawl do kolejnej gry. Choć podobny model rozgrywki zaprezentowa...