Fot. Red Bull

Red Bull Okno w Okno – studencki turniej w szczecińskich akademikach

Już 20 października w akademikach Akademii Morskiej w Szczecinie odbędzie się druga edycja Red Bull Okno w Okno – wyjątkowego turnieju gier komputerowych. Szesnaście zespołów złożonych z mieszkańców domów studenckich będzie rywalizować w Rocket League. Co ciekawe – ekran z widokiem z gry będzie znajdował się na zewnątrz, więc każdy będzie grał ze swojego pokoju. Najlepsze drużyny otrzymają nagrody od Red Bull MOBILE.

W akcji zobaczymy mieszkańców dwóch budynków – „Pasat” i „Korab”. Zwycięzcy otrzymają także PlayStation na kilka miesięcy. Zmagania będzie można obejrzeć na żywo na dużym ekranie, a także w internecie – transmisja dostępna będzie na kanale esl_pl na Twitchu.

Pierwsza edycja Red Bull Okno w Okno odbyła się jesienią 2015 roku we Wrocławiu. Udany debiut tej imprezy doprowadził do kontynuacji. Przypomnijmy kilka ujęć z inauguracyjnej odsłony!

rowo_2

rowo_3

rowo_4

rowo_5

rowo_6

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ROX Tigers: nie rozstajemy się po Worldsach

Ostatnimi czasy pojawiły się plotki, jakoby gracze ROX Tigers mieli zamiar rozstać się po tegorocznej odsłonie Worlds, w której Koreańczycy wciąż walc...