Fot. EPICENTER

H2k w półfinale; Virtus.pro liderem rankingu; Klasa e-sportowa w DD TVN

Dla polskich e-sportowców nowy tydzień rozpoczął się bardzo dobrze – H2k z VandeRem i Jankosem w składzie awansowało do półfinału Mistrzostw Świata 2016, a Virtus.pro zostało liderem rankingu HLTV, a także pokonało SK Gaming w spotkaniach inaugurujących EPICENTER: Moscow. Te, a także inne wydarzenia przypominamy w dzisiejszym „Zanim Wyjdziesz”.

H2k w półfinale Worlds 2016

H2k Gaming z dwoma Polakami w składzie awansował do półfinału Mistrzostw Świata 2016 w League of Legends. W ćwierćfinale ekipa VandeRa i Jankosa okazała się lepsza od Albus NoX Luna, dzięki czemu już 23 października zmierzy się z Samsung Galaxy o wielki finał Worlds 2016.

Czytaj więcej

Virtus.pro liderem rankingu HLTV

Wczoraj nastąpiła kolejna aktualizacja w rankingu HLTV.org. Najważniejsze przetasowanie dokonane zostało na fotelu lidera – na pierwsze miejsce awansowali reprezentanci Virtus.pro, którzy aktualnie na koncie mają 898 punktów i na podium wyprzedzają SK Gaming oraz Natus Vincere.

Czytaj więcej

SK bez szans w meczu z Virtus.pro

Polacy z Virtus.pro świetnie rozpoczęli swój udział w EPICENTER: Moscow. W inauguracyjnym starciu spotkali się z SK Gaming, które pokonali na obu mapach. Najpierw 16:9 na mirage, a później 16:12 na cobblestone. Tym samym zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie.

Czytaj więcej

Klasa e-sportowa w DD TVN

Wczoraj w Dzień Dobry TVN pojawił się materiał o pierwszej w Polsce klasie e-sportowej, która w poprzednim roku szkolnym została uruchomiona w Kędzierzynie-Koźlu.

Obejrzyj materiał

Studencki turniej z okien akademików

Już w środę odbędzie się druga edycja Red Bull Okno w Okno – studenckiego turnieju Rocket League, który odbywa się z okien akademików. Wcześniej ekipa Red Bulla gościła we Wrocławiu, a teraz smaczek rywalizacji poczują studenci ze Szczecina.

Czytaj więcej

Pierwszy dzień EPICENTER zakończony

Za nami pierwszy dzień EPICENTER. Uczestnicy rozegrali łącznie osiem map. Jedynie Virtus.pro zanotowało dwa zwycięstwa. Pozostałe zespoły podzieliły się punktami.

Wyniki pierwszego dnia:

  • Virtus.pro 16:9, 16:12 SK Gaming – Mirage, Cbble
  • Natus Vincere 6:16, 16:9 Team Digntias, Mirage, Nuke
  • Fnatic 13:16, 16:10 HellRaisers – Cache, Overpass
  • G2 Esports 11:16, 16:9 Ninjas in Pyjamas – Cobblestone, Cache

Czytaj więcej

Kolejne emocje w Moskwie

Przed nami kolejne starcia w ramach EPICENTER: Moscow. Dzień rozpocznie się od pojedynku Vitus.pro z HellRaisers, a zakończą go zawodnicy SK Gaming i Fnatic. Wszystkie spotkania odbędą się w systemie BO2.

Harmonogram:

10:00 – Virtus.pro vs HellRaisers
13:00 – Ninjas in Pyjamas vs Team Dignitas
16:00 – Natus Vincere vs G2 Esports
19:00 – SK Gaming vs Fnatic

Mecze z komentarzem Macieja „Morgena” Żuchowskiego będzie można obejrzeć pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwszy dzień EPICENTER: Moscow zakończony

Pierwszego dnia EPICENTER: Moscow doszło do czterech spotkań w trybie best of two. Dwiema wygranymi na chwilę obecną mogą pochwalić się tylko gracze V...