DiNG mistrzem WGL EU!

Fani, którzy postanowili na żywo śledzić zmagania w ramach finałów Wargaming.net League Gold Series EU nie mogą żałować swojej decyzji. Wszystkie trzy rozegrane dziś mecze dostarczyły nam wielu emocji, a ostatecznie na najwyższym stopniu podium stanęli reprezentanci DiNG!

Finałowa seria zaczęła się na Mines, gdzie zawodnicy Kazny Kru i DiNG podzielili się punktami. Następnie przenieśliśmy się na Himmelsdorf, gdzie 2:0 zwyciężyli Ealien i jego kompani. Dwie kolejne batalie nie ułożyły się jednak po myśli naszego rodaka. To DiNG wygrało 2:0 zarówno na Prokhorovce i Steppes. Zespół ten prowadził już 5:3 i do zwycięstwa potrzebował jeszcze dwóch punktów. Na piątej mapie, Ruinbergu, padł remis i potrzebowaliśmy jeszcze jednej lokacji. Kazna Kru była bliska doprowadzania do dogrywki, ale siódmy punkt jako pierwsi zdobyli reprezentanci DiNG!

DiNG zgarnęło nagrodę pieniężną, tytuł mistrza Europy oraz slota na Challenger Rumble. Wszystkie wyniki z finałów Wargaming.net League Gold Series znajdziecie w naszej relacji, zaś tutaj dostępne są zdjęcia z wydarzenia.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPICENTER: Virtus.pro vs Team Dignitas - statystyki graczy

Team Dignitas zwycięzcą EPICENTER: Moscow. W wielkim finale rosyjskich zawodów duńsko-norweski skład pokonał Polaków z Virtus.pro wynikiem 2.1. Przyjr...