Virtus.pro drugie w Moskwie; Gracz Pixel zbanowany; W Katowicach wyłonili mistrza

W weekend oczy wszystkich fanów Counter-Strike: Global Offensive skierowane były na Moskwę, League of Legends na Nowy York, a World of Tanks na Katowice. W tych miastach odbywały się prestiżowe rozgrywki, w których nie zabrakło Polaków. Przypomnijmy sobie najważniejsze informacje z ostatnich dni!

mousesports i FaZe w ćwierćfinale ELEAGUE

Rozgrywki grupy A rozpoczęły drugi sezon ELEAGUE w Counter-Strike: Global Offensive. W pierwszych meczach najlepiej poradzili sobie reprezentanci mousesports, którzy pokonali Immortals oraz Cloud9, zapewniając sobie awans do ćwierćfinałów. Z drugiego miejsca awansował FaZe Clan.

Czytaj więcej

Ban gracza Pixel

Do nietypowej sytuacji doszło podczas jednego z meczów w ramach oficjalnych rozgrywek ESL. W 18. rundzie tego pojedynku László „mat1” Zilay otrzymał… bana.

Czytaj więcej

peacemaker nie jest już trenerem Liquid

Luis „peacemaker” Tadeu nie jest już trenerem Team Liquid. Gracz poinformował o tym za pomocą Twittera. Rolę tę pełnił od maja bieżącego roku. W tym czasie zespół zajął między innymi drugie miejsce na majorze, ESL One Cologne 2016.

Czytaj więcej

SK Telecom T1 i Samsung Galaxy finalistami Worlds

W weekend obyły się półfinały Mistrzostw Świata 2016 w League of Legends. W pierwszym z nich SK Telecom T1 okazało się lepsze od ROX Tigers, wygrywając 3:2. W drugim Samsung Galaxy pokonało 3:0 H2k z dwoma Polakami w składzie – Marcinem „Jankosem” Jankowskim oraz Oskarem „VandeRem” Bogdanem. Ostatnie starcie Worlds 2016 odbędzie się 30 października o godzinie 1:30.

Virtus.pro drugie w Moskwie

Virtus.pro zajęło drugie miejsce podczas odbywającego się w ubiegłym tygodniu EPICENTER: Moscow. Polacy w zmaganiach tych pokonali między innymi Fnatic i SK Gaming. W wielkim finale musieli uznać wyższość reprezentantów Team Dignitas, którzy triumfowali 2:1 i zgarnęli 250 000 dolarów. Podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego otrzymali czek na 100 000 dolarów.

Czytaj więcej

W Katowicach wyłonili mistrza

W ESL Arenie w Katowicach odbył się finał europejskiej części Wargaming.net League Gold Series. Po kilku godzinach emocjonującej rywalizacji mistrzostwo zdobyli reprezentanci DiNG. W wielkim finale pokonali 7:5 Kazna Kru.

Czytaj więcej

Kinguin zagra w Hong Kongu

Polacy z Team Kinguin rozpoczynają dziś zmagania w w Hong Kongu. W pierwszym meczu zmierzą się z VG.CyberZen. Będzie to półfinał ZOTAC World Cup.

9:10 – Team Kinguin vs VG.CyberZen – stream

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DiNG mistrzem WGL EU!

Fani, którzy postanowili na żywo śledzić zmagania w ramach finałów Wargaming.net League Gold Series EU nie mogą żałować swojej decyzji. Wszystkie trzy...