Rocket League

Przedostatni turniej kwalifikacyjny Rocket League Open Cup Series

Październikowy cykl Rocket League 3on3 Open Cup Series zbliża się ku końcowi. W środę 26 października odbędzie się piąty i przedostatni turniej kwalifikacyjny, w którym będzie można zdobyć punkty niezbędne do udziału w finale miesiąca. Rozgrywki są otwarte dla wszystkich drużyn, w skład których mogą wchodzić zarówno użytkownicy komputerów osobistych, jak i konsol PlayStation 4.

Po zakończeniu czterech turniejów kwalifikacyjnych wciąż trwa rywalizacja o awans do kolejnego etapu. Do finałów miesiąca trafi osiem najlepszych drużyn rankingu ogólnego. 31 października czołówka zmierzy się o nagrody w postaci 1200 złotych oraz plecaki, torby i czapki od Red Bulla.

Piąty turniej kwalifikacyjny zaplanowano na 26 października na godzinę 19:00. Uczestnicy trafią do drabinki pojedynczej eliminacji z meczami w formacie Bo3, przy czym mecz o pierwsze miejsce zostanie rozszerzony do Bo5. We wszystkich spotkaniach obowiązuje mapa DFH Stadium.

Szczegóły i zapisy do rozgrywek można znaleźć na stronie ESL Play.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Splyce wygrywa ZOTAC World Cup

Zawody ZOTAC World Cup, w których udział brał między innymi Team Kinguin, dobiegły właśnie końca. Zmagania w Hong Kongu na pierwszym miejscu zakończyl...