fot. Riot Games

Xpecial oficjalnie w Team Dignitas

Team Dignitas, którego właścicielem jest amerykański zespół NBA – Philadelphia 76ers, za pośrednictwem swojej strony internetowej ogłosił, że w zespole League of Legends na pozycji supporta będzie występował Alex „Xpecial” Chu, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Apex Gaming. Dla przypomnienia, we wrześniu tego roku obie marki, a więc dignitas i Apex wraz z należącymi do nich slotami w rozgrywkach LCS i CS North America, trafiły w ręce koszykarskiego klubu Philadelphia 76ers, o czym informowaliśmy w tym artykule.

Xpecial w letnim splicie rozgrywek LCS NA uzyskał KDA na poziomie 3,3, co plasuje go na 36. miejscu wśród wszystkich graczy, a jego udział w zabójstwach wyniósł aż 75%, co jest 10. wynikiem. Jego trzej najczęściej wybieranie bohaterowie to Braum, Alistar oraz Karma. Nie ulega wątpliwości, że Xpecial należy do czołówki północnoamerykańskich graczy i z pewnością będzie solidnym wzmocnieniem dignitas.

Poniżej możecie obejrzeć materiał filmowy, przygotowany przez dignitas, w którym Xpecial wypowiada się na temat swojego dołączenia do formacji.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwszy listopadowy turniej Rocket League 3on3 Open Cup Series

Przed nami kolejny miesiąc rozgrywek w ramach Rocket League 3on3 Open Cup Series. Po raz kolejny do wygrania będzie 1200 złotych w gotówce, a także na...