Rocket League
Rocket League Red Bull

Pierwszy listopadowy turniej Rocket League 3on3 Open Cup Series

Bartosz Chichłowski | 4 listopada 2016, 12:50

Przed nami kolejny miesiąc rozgrywek w ramach Rocket League 3on3 Open Cup Series. Po raz kolejny do wygrania będzie 1200 złotych w gotówce, a także nagrody rzeczowe od Red Bulla, w tym plecaki, torby i czapki. Zaplanowano siedem niezależnych turniejów kwalifikacyjnych, których stawką są punkty rankingowe.

Uczestnicy turniejów kwalifikacyjnych, w tym pierwszego, który odbędzie się 5 listopada, walczyć będą o awans do finałów miesiąca. Osiem najlepszych trójek rankingu generalnego pod koniec listopada zmierzy się o nagrody pieniężne i rzeczowe. Tury kwalifikacyjne rozgrywane będą w każdą kolejną środę i sobotę.

Zawody otwarte są dla trzyosobowych drużyn, w skład których mogą wejść zarówno użytkownicy PC, jak i konsol PlayStation 4. Po potwierdzeniu obecności zespoły zostaną rozstawione w drabince pojedynczej eliminacji. Starcia rozgrywane będą w formacie Bo3 (za wyjątkiem finału, w którym obowiązuje Bo5). Mecze odbywać się będą na mapie DFH Stadium przy limicie pięciu minut.

Zapisy do kwalifikacji Rocket League 3on3 Open Cup Series można znaleźć na stronie ESL Play.

Tagi: , , ,


nice things by Grupa Leonardo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Cybersport.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
PLAY_FOR_FUN_OV_1120x584
Startują listopadowe turnieje Overwatch Open Cup Series

4 listopada o godzinie 19:00 rozpocznie się pierwszy turniej kwalifikacyjny w listopadowym cyklu Overwatch 6on6 Open Cup Series. Będzie to...

Zamknij