Legia po pierwszym turnieju; pyth znów w składzie; Kinguin drugie

Weekend stał między innymi pod znakiem sukcesów Polaków – Elazer uplasował się w top 4 mistrzostw świata w StarCrafta II, Virtus.pro awansowało do ćwierćfinału ELEAGUE, a Team Kinguin zajął drugie miejsce na Acer Predator Masters. Te, a także pozostałe wydarzenia przypominamy w dzisiejszym „Zanim Wyjdziesz”.

Virtus.pro w ćwierćfinale ELEAGUE

Polacy świetnie rozpoczęli rywalizację o obronę tytułu w ELEAGUE. Najpierw pokonali Echo Fox 16:1, a później okazali się lepsi od Ninjas in Pyjamas, wygrywając 16:7. Tym samym zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie i awansowali do ćwierćifnału.

Czytaj więcej

Origen znów zatrudnia LeDucka

Titus “LeDuck” Hafner ponownie został trenerem drużyny League of Legends, która reprezentuje G2 Esports. Organizacja postanowiła zatrudnić go po tym, jak z roli szkoleniowca zrezygnował Araneae.

Czytaj więcej

Overwatch z nowościami

Na BlizzConie pojawiło się sporo informacji na temat nowości, które mają zostać wprowadzone do produkcji Blizzarda. Dowiedzieliśmy się między innymi o tym, co ma pojawić się w Overwatchu. Będą to: postać, dwie mapy oraz zupełnie nowy tryb.

Czytaj więcej

Polak w światowej czołówce StarCrafta

Mikołaj „Elazer” Ogonowski pokazał się z bardzo dobrej strony na WCS Global Finals – mistrzostwach świata StarCraft II. Młody Polak dotarł aż do półfinału, ale tam uznał wyższość Darka. Za uplasowanie się w top 4 Elazer otrzymał czek na 30 000 dolarów.

Czytaj więcej

Pierwszy turniej Legii zakończony

August „Agge” Rosenmeie okazał się najlepszy w pierwszej edycji MODECOM Legia eSports Cup 2016 – turnieju FIFA 17 organizowanego przez Legię Warszawa. Reprezentant PSG w wielkim finale pokonał Tima_Latkę z Schalke 04. Jedyny Polak w tej stawce, Sroka z Legii, niestety zajął ostatnie miejsce z czterema punktami na koncie.

Czytaj więcej

pyth wraca do składu NiP-u

Po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją do składu Ninjas in Pyjamas powraca Jacob „pyth” Mourujärvi. Podczas jego nieobecności z drużyną grał najpierw disco doplan, a później Maikelele, z którym NiP między innymi wygrał SL i-League Season 2.

Czytaj więcej

Team Kinguin drugie

Reprezentanci Team Kinguin zajęli drugie miejsce w zakończonym wczoraj turnieju Acer Predator Masters. W wielkim finale zmagań w Niemczech ulegli Gambit Esports. Tym samym otrzymali czek na 12 500 dolarów.

Czytaj więcej

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team Kinguin z drugim miejscem w Niemczech

Zakończył się wielki finał Acer Predator Masters, w którym Gambit Esports pokonało 3:0 Team Kinguin. Warto jednak dodać, że dzięki awansowi z drabinki...