kennyS: Ściągnięcie kioShiMy było jedną z opcji

Kenny „kennyS” Schrub w wywiadzie dla francuskiego FlickShot wypowiedział się na temat zmian personalnych w Team EnVyUs. Jak wiadomo, do roszady doszło na początku października, a miejsce Timothée „DEVILA” Démolona zajął Christophe „SIXER” Xia. Okazuje się jednak, że rozważano także m.in. ponowne ściągnięcie Fabiena „kioShiMy” Fiey’a.

Ściągnięcie kioShiMy do składu było jedną z opcji, ale nie byliśmy przekonani, czy się zmienił i będzie w stanie dać z siebie wszystko. Poza tym, on ma swoją drużynę, a przejęcie kontraktu gracza jest teraz bardzo trudne – zdradził kennyS. Schrub ujawnił, dlaczego EnVyUs nie próbowało zakontraktować któregoś z graczy G2. – Nie sięgnęliśmy po któregoś z zawodników G2, bo wiedzieliśmy, że będą komplikacje z kontraktami.

EnVyUs nie rozważało również ściągnięcia Ex6TenZa, gdyż jego rola nie odpowiadała potrzebom francuskiej formacji, ani Maniaca, bo zespół nie był do końca zadowolony z jego pracy w roli trenera. Z tego powodu skupiono się na utalentowanych francuskich graczach, a ostatecznie postawiono właśnie na byłego reprezentanta Millenium. – SIXER miał sporą przewagę, bo przekonał nas do siebie podczas SL i-League Season 2. Ponadto, potrzebowaliśmy zawodnika z doświadczeniem – zdradził kennyS.

Pełną wersję wywiadu możecie znaleźć tutaj.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Patch 6.22 nadciąga na serwery League of Legends

Riot Games ogłosił datę wprowadzenia nowej aktualizacji League of Legends. Rozpocznie ona trwający niespełna miesiąc pre-season, w którym największą z...