fot. Legia.com

Lukster w barwach Legii Warszawa

Łukasz „Lukster” Kamiński został drugim reprezentantem e-sportowej sekcji Legii Warszawa. Polski zawodnik reprezentował do niedawna barwy ALSEN-Team.

Pod koniec ubiegłego miesiąca włodarze Legii poinformowali o zakontraktowaniu pierwszego gracza FIFA 17, Michała „Sroki” Srokosza. 20-letni zawodnik reprezentował barwy nowego klubu na odbywającym się przy Łazienkowskiej MODECOM Legia eSports Cup.

– Jestem bardzo podekscytowany tym, że mogę podpisać kontrakt z tak utytułowanym Klubem. Mam nadzieję, że będę godnie reprezentować barwy Legii Warszawa – powiedział Kamiński tuż po podpisaniu kontraktu z Legią. – Oczywiście obserwowałem MODECOM Legia eSports cup. Kibicowałem Michałowi. Był to dla niego bardzo ciężki turniej – zmierzył się z zawodnikami ze światowej czołówki, którzy mają w swoim CV spore osiągnięcia. Zaprezentował się odpowiednio.

Zarówno sroka, jak i Lukster będą reprezentować Legię Warszawa podczas kolejnych e-sportowych turniejów. O szczegółach dowiemy się w niedalekiej przyszłości.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FC Nantes inwestuje w e-sport

Pośród klubów sportowych zapanowała moda na to, by inwestować w e-sport. Kolejne drużyny, wietrząc płynące z tego korzyści, co kilka dni ogłaszają zat...