Legia z nowym graczem; Otwarta beta nowego klienta LoL-a dostępna

Wczoraj kolejni zawodnicy FIFA 17 podpisali kontrakty z klubami piłkarskimi, ale w dzisiejszym „Zanim Wyjdziesz” przypominamy nie tylko o tych wydarzeniach.

Dwóch graczy TSM odnowiło kontrakty

Dwóch graczy League of Legends występujących w Team SoloMid odnowiło kontrakty ze swoją organizacją. W barwach tej ekipy w sezonie 2017 zobaczymy na pewno Hauntzera i Svenskerena.

Czytaj więcej

TuGuX poza Space Soldiers

Po prawie dwóch latach Tugay „TuGuX” Keskin rozstał się ze swoim dotychczasowym pracodawcą – Space Soldiers. Niemiecki zawodnik zdecydował się na opuszczenie zespołu po tym, jak po zajęciu czwartego miejsca na minorze w składzie doszło do sprzeczek.

Czytaj więcej

FC Nantes z pierwszym graczem FIFA

Francuski klub piłkarski FC Nantes, którego właścicielem jest Polak Waldemar Kita, postanowił zainwestować w e-sport. Pierwszym reprezentantem tej drużyny na wirtualnych boiskach FIFA 17 będzie Adrien „Aquino” Viaud.

Czytaj więcej

Lukster w barwach Legii

Legia Warszawa pozyskała drugiego gracza FIFA 17. Po zakontraktowaniu Michała „sroki” Srokosza przyszedł czas na Łukasza „Lukstera” Kamińskiego, który w przeszłości także występował w barwach ALSEN-Team.

Czytaj więcej

Otwarta beta klienta LoL-a już dostępna

Wszyscy gracze League of Legends mogą już testować nowego klienta gry, który dostępny jest w otwartej becie. Wystarczy po uruchomieniu starego klienta kliknąć w opcję aktualizacji, która znajduje się po prawej stronie.

Czytaj więcej

Wisdom w poszukiwaniu drużyny

Kim „Wisdom” Tae-Wan poszukuje nowej drużyny League of Legends, która występuje w Europie lub Ameryce Północnej. Oznacza to, że koreański jungler nie jest już częścią Misfits, które reprezentuje między innymi Marcin „Selfie” Wolski.

Czytaj więcej

Kinguin ze Spirit; kolejny dzień IEM

Przed nami długi dzień z meczami CS:GO w roli głównej. W akcji zobaczymy między innymi Team Kinguin, który o godzinie 21:00 podejmie Team Spirit. Spotkanie to odbędzie się w ramach ćwierćfinału ESEA Premier Season 23. Na razie jednak nie ma informacji o streamie.

O godzinie 19:30 wystartuje drugi dzień Intel Extreme Masters Oakland, który transmitowany będzie w ESL.TV Polska przez Macieja „Morgnena” Żuchowskiego oraz Kubę „KubiKa” Kubiaka.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Misfits

Wisdom szuka nowego zespołu

Koreański jungler, Kim "Wisdom" Tae-Wan poinformował dzisiaj, że jest otwarty na oferty z zespołów grających w Europie oraz Ameryce. Oznacza to, że ro...