fot. ELEAGUE

kioShiMa: Do meczu z VP podejdziemy pewni siebie

FaZe Clan czeka bardzo trudny pojedynek z Virtus.pro w pierwszej rundzie fazy pucharowej ELEAGUE Season 2. Jeden z zawodników międzynarodowej drużyny, Fabien „kioShiMa” Fiey, w wywiadzie zapowiedział, że do starcia z Polakami podejdą pewni swego. Jednak temat meczu z Polakami nie był jedynym poruszonym w tej rozmowie.

Lubimy podejmować Virtus.pro, bo to drużyna, przeciwko której dobrze nam się gra – stwierdził Francuz. Reprezentant FaZe w wypowiedzi zaznaczył również, że do meczu z ekipą TaZa podchodzą naprawdę pewni siebie. Pojedynek pomiędzy Virtus.pro i FaZe odbędzie się w najbliższy czwartek wieczorem.

Pod koniec października kioShiMa został przesunięty na ławkę rezerwowych, ale w pierwszej połowie listopada wrócił do podstawowego składu FaZe. Francuski gracz przyznał jednak, że wiedział, jak może się potoczyć cała sprawa. – Dla mnie nie było w tym nic dziwnego, bo wiedziałem przez co przechodzę. Powiedziano mi, co prawdopodobnie się stanie – zdradził kioShiMa. – Wiedziałem, że muszę skupić się na mojej grze indywidualnej – dodał. Czas pokazał, że ciężka praca przyniosła odpowiednie rezultaty, bo Francuz szybko wrócił do zespołu.

Przed przyjściem karrigana do drużyny w FaZe nie było żadnych struktur, bo nie mieliśmy nawet prowadzącego i nikt nie chciał być liderem – ujawnił Francuz, zapytany o różnice w FaZe przed i po przyjściu Duńczyka. – Teraz mamy karrigana i wszystko jest tak, jak należy. On wie, jak zadbać o graczy. 

Od dołączenia karrigana gra FaZe Clan faktycznie się poprawiła. Z duńskim liderem zespół zdołał między innymi awansować do fazy pucharowej ELEAGUE Season 2 i zająć miejsce w najlepszej czwórce IEM Oakland. Play-offy ELEAGUE będą kolejnym poważnym sprawdzianem.

Pełną wersję rozmowy z kioShiMą znajdziecie tutaj.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ROX Tigers i Kongdoo zagrają na IEM Gyeonggi

Zaproszenia na turniej League of Legends, który odbędzie się na Intel Extreme Masters Gyeonggi otrzymały dwie koreańskie drużyny. Na zawodach, które z...