Rocket League
rocket_league

Sporo nowości w Rocket League

Maciek Petryszyn | 2 grudnia 2016, 14:27

Jeszcze przed końcem roku twórcy z firmy Psyonix uraczą nas kolejną aktualizacją swojego hitowego produktu – Rocket League. Wraz z nią do gry o małych samochodzikach wprowadzonych zostanie wiele nowych rzeczy, w tym najważniejsza, czyli nowa arena.

Mowa tu o Starbase ARC. Pełniący rolę bazy kosmicznej stadion odznacza się nietypowym kształtem ośmiokąta. Powinno to w znaczący sposób wpłynąć na zabawę, a także zwiększyć możliwości rozegrania chociażby z uwagi na m.in. inne kąty, od których odbijać się będzie piłka.

Na tym nowości się nie kończą – na serwerach pojawią się nowe wersje map Wasteland (nocna) oraz Utopia Coliseum (śnieżna). Do gry wprowadzone zostaną też pojazd Vulcan, a także kolejna seria skrzynek z ekskluzywnymi przedmiotami. Z innych ciekawostek – twórcy zdecydowali się wreszcie wprowadzić możliwość wyboru stadionu, na jakim chcielibyśmy grać. Zgodnie z zapowiedzią, update powinien pojawić się już 7 grudnia.

Tagi: , ,


nice things by Grupa Leonardo
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Cybersport.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Overwatch
Kolejna fala banów w Overwatch

Nierówna walka Blizzarda z cheaterami trwa. Niedawno wydawało się, że wszyscy entuzjaści podbudowywania swojego ego znaleźli wreszcie sposób na obejście...

Zamknij