Najlepsze drużyny z Europy i CIS-u spotkają się na Champions Rumble w Moskwie

17 grudnia w Moskwie rozegrany zostanie kolejny prestiżowy turniej World of Tanks. W stolicy Rosji spotkają się cztery drużyny: Natus Vincere, TORNADO, DiNG oraz Kazna Kru. Podczas Wargaming.net League Champions Rumble rywalizacja odbywać się będzie o nagrody z puli 160 000 dolarów.

Do Moskwy przyjadą najlepsi z najlepszych. W rywalizacji wezmą udział po dwie drużyny z dwóch regionów – Europy i CIS-u. Stary Kontynent będą reprezentować dwie formacje, które mogliśmy oglądać w październiku na finałach WGL Gold Series EU w Katowicach: DiNG i Kazna Kru. Drużyny te miejsce na Champions Rumble zapewniły sobie poprzez Challenger Rumble w Nowym Jorku. Z kolei CIS będzie reprezentowany przez Natus Vincere i TORNADO (wcześniej HellRaisers). Wymienione ekipy zajęły dwa najwyższe miejsca w fazie pucharowej WGL Gold Series CIS.

Harmonogram WGL Champions Rumble:

  • 10:30 – Natus Vincere vs Kazna Kru
  • 13:00 – TORNADO vs DiNG
  • 16:00 – wielki finał

160 000 dolarów, z czego zwycięzca otrzyma połowę, nie będzie jedyną nagrodą na Champions Rumble. Zespół, który zajmie pierwsze miejsce zapewni sobie udział w Grand Finals 2017. Zawody będziecie mogli oglądać tutaj.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AOC AG271QG - nowy monitor z serii AGON

AOC AG271QG to jeden z monitorów z tegorocznej serii AGON skierowanej bezpośrednio do graczy. Matryca IPS, odświeżanie rzędu 165 Hz, czy G-Sync to tyl...